isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

Richard 'Richie' Madelon.

Richard Madelon
    Richard Madelon
    Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Sence?
    Rp Partneri : Dünya benim, karı kız benim.
    Patronus : Kartal.
    Kan Saflığı : Safkan.
    Lakap : Sünger Bob.
    Soyunuz : Madelon.
    Ruh Hali : Richard 'Richie' Madelon. Onayli10
    Tanınmışlık : 1

Ödüller : YoK

Richard 'Richie' Madelon. Empty Richard 'Richie' Madelon.

Mesaj tarafından Richard Madelon Paz Mart 21, 2010 3:52 pm

Richard 'Richie' Madelon. 24df1up
    Richard Madelon, on yedi yaşında, Hogwarts, Slytherin.

On beş Mayıs doğumlu, Boğa burcu.

Richard’ın, veya arkadaşlarının deyimiyle “Richie”nin nasıl biri olduğunu kavrayabilmek için, bir dâhi olmaya gerek yoktur. Çünkü o, nasıl biri olduğunu sık sık belli edip çevresindeki yetişkinlerin nefretini çoktan kazanmıştır bile… Yüzündeki alay ve mesrurla karışık ifade, hemen onu belli eder, yüz ifadesinden o anda ne hissettiğini anlamak çok basittir. Duygularını gizlemek için uğraşmaz bile. Kızları anlamak için uğraşmaz ve aşka inanmadığını düşünür. Bunda, daha önce hiç aşık olmamasının da katkı payı vardır. Çevresine karşı gayet umursamaz biri gibi görünse bile, kendi arkadaşlarının yanında son derece sıcakkanlı davranır. Zaman zaman oldukça egoist ve saldırgan davranabilir. Herşeyin en iyisini ister ve bir mükemmelliyetçidir. Güzel ve ahenkli olan herşey onu adeta mıknatıs gibi çeker.
    İngiltere ve çevresinde saygı uyandıran bir isimdir Madelon, çünkü yetenekli büyücüler veren bir ailedir. Alexander Madelon, Slovenya'ya yaptığı bir gezi sırasında Lucija Nada'ya tutulur ve evlenirler. Çok geçmeden Richard Madelon dünyaya gelir, ancak Lucija'nın ani ölümü üzerine her şey mahvolur. Karısının ölümüne dayanamayan Alexander intihar eder, küçük Richard ise büyükannesine teslim edilir. Bakanlıkta önemli bir mevkiide çalışan dedesi tarafından çok sert bir biçimde eğitilen Richard, ne yazık ki yasağın cazibesine kapılıp büyükbabasının sözlerini hep kulak arkası etmiştir. Kültürlü bir insan olan dedesi tarafından sürekli ülke ülke gezmeye alışan Richard, itiraf etmese de bir Edith Piaf tutkunudur ve tıpkı Piaf gibi Maria Magdalena'nın "Onun günahlarının çoğu affedildi, çünkü çok sevdi." sözünden etkilenir.

En son Richard Madelon tarafından Ptsi Mart 22, 2010 5:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Richard Madelon
    Richard Madelon
    Slytherin 7. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Sence?
    Rp Partneri : Dünya benim, karı kız benim.
    Patronus : Kartal.
    Lakap : Sünger Bob.
    Soyunuz : Madelon.
    Ruh Hali : Richard 'Richie' Madelon. Onayli10

Ödüller : YoK

Richard 'Richie' Madelon. Empty Geri: Richard 'Richie' Madelon.

Mesaj tarafından Richard Madelon Paz Mart 21, 2010 3:52 pm

Lejant

Richard 'Richie' Madelon. Willa23

Gracie Bjerre.
    Bana olan duygularını alçakça kullanabildiğime hâlâ inanamıyorum. Ben, ona karşı hiçbir şey hissetmezken o beni sevdi ve bir anda her şey mahvoldu. Ona bu kadar acı verdiğim için kendimden tiksiniyorum. Nasıl oldu da böyle bir aptallık yapabildim! Kendimi affettirebilmek için her şeyi yapmaya hazırım, Gracie.

Richard 'Richie' Madelon. 100stam18

Jewelle Latona.
    Tanrım, bir kız nasıl olur da bu kadar güzel olabilir! Gözlerine baktığım zaman, aşkın gerçek olduğuna inanıyorum Jewelle. Sana olan aşkımı anlatabilmem imkansız çünkü ben de henüz çözebilmiş değilim. Tek bildiğim, seni sevdiğim, evet, tek bildiğim bu... Gerçekten sevebildiğim tek kızsın.

Eklenmek için bir adet ikon ve kurgu ile geliniz.

En son Richard Madelon tarafından Paz Mart 21, 2010 4:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Gracie Bjerre
    Gracie Bjerre
    Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi

Kadın
    Lakap : Gracy.
    Soyunuz : Bjerre.
    Ruh Hali : Richard 'Richie' Madelon. Yogun10

Richard 'Richie' Madelon. Empty Geri: Richard 'Richie' Madelon.

Mesaj tarafından Gracie Bjerre Paz Mart 21, 2010 4:04 pm

Richard 'Richie' Madelon. Willa23Richard 'Richie' Madelon. Willa28
    Ömrümü yedin. Kurguyu biliyorsun.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:45 am