isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

4 posters

J e w e l l e.

Jewelle Latona
    Jewelle Latona
    Ravenclaw 6. Sınıf Öğrencisi & Bina Başkanı

Kadın
    Taraf : Tarafsız.
    Rp Partneri : Yok.
    Kan Saflığı : Yarı vampir.
    Lakap : Sıela.
    Ruh Hali : J e w e l l e. Dusunc10
    Tanınmışlık : 3

Ödüller : YoK

J e w e l l e. Empty J e w e l l e.

Mesaj tarafından Jewelle Latona Çarş. Ara. 16, 2009 4:10 pm

JewelleLatona,15,Fransız,Ravenclaw
    i'm ashamed of my life, because it's empty.

Geçmiş... Usun gizemleri arasına gömülen bu esrarlı kavramın tüm detaylarını, menfaatlerin, hırsların, narsizmin ve geri kalan tüm fesatça duyguların arasından sıyırıp çıkartmak, nefes alan her varlık için zordur. Peki, geçmiş kara sislerle bezeliyse? Acı verir anımsamak, acı verir tüm dehşeti bir kez daha duyumsamak. Peki, Jewelle'a ait olan dehşeti, onun ağzından dinlemeye ne dersiniz?

"Uykum, bedenimi sıcak bir kürk gibi sarıp sarmalamıştı adeta. Melekleri kıskandıracak kadar derin ve tatlı bir uykuydu bu... Bu yüzden, kulaklarıma belli belirsiz çalınan çığlıkları işitip uyandığımda, doğal olarak yüzümü ekşitmiştim. Uyandığımda, daha iyi duymaya başladığım çığlıkların dehşetengiz tonu, vücudumu baştan başa bir titreme krizine sokmuştu. Bir an, yatağımın davetkâr sıcaklığını terk edip merakıma yenik düşüp düşmeme konusunda tereddüt yaşasam da, benliğimdeki ihtilalin galibi merağım oldu. Bu arada giderek artan çığlıkları duymamak için ellerimle kulaklarımı kapatmıştım, ancak beyhudeydi bu... Giderek artan çığlıklarla birlikte, benim de boğazımdan bir bağırtı koptu. Odamın kapısından geçip evimizin karanlığına adım atmamla birlikte, zayıf bir mum ışığının altında yatan kanlar içindeki cesedi farketmem bir olmuştu. Cesedin üstündeki beyaz elbise, kanlar içindeydi. Boyun kısmı parçalanarak ölmüştü cansız bedende bir zamanlar yer almakta olan ruhun sahibi. Midemin istemsiz bir hareketle kasıldığını hissettim, kusacak gibiydim. Birkaç adım daha attıktan sonra... Cesedin, kime ait olduğunu anladım. Ve anlamamla birlikte yere yıkılıp ölmek istercesine, ruhumu teslim etmek istercesine ağlamaya başladım."

J e w e l l e. Jessica-jessica-stam-7588440-100-100J e w e l l e. Jessica-jessica-stam-7588445-100-100

Bir vampir olan Raynéll Latona, günün birinde kontrolünü yitirir ve karısı Adelle'e saldırarak onu cansız bir biçimde yere yıkar. İnsan kanının onu sarhoş eden tadını dudaklarında hissettiği için, bir daha kontrolünü kaybedebileceğinden endişelenir ve kızının güvenliğini sağlama amacıyla, Jewelle'ı İngiltere'de yaşayan kardeşinin yanına gönderir. Çok geçmeden Bakanlık tarafından farkedilir ve bir cadının katili olduğu için Azkaban'a gönderilir. Jewelle ise, annesinin ölümüyle yaşadığı şoku ve dehşeti zar zor atlatabilir. On bir yaşında başladığı Hogwarts'ta, hep özlemini duyduğu sıcak bir yuvaya sahip olmanın mutluluğunu yaşar.

J e w e l l e. Jessica-jessica-stam-7590249-100-100J e w e l l e. Jessica-jessica-stam-7590259-100-100

Ketumdur. Tüm düşüncelerini kendisine saklayacak, fikirlerinin boğazında bir yumru halinde birikmesine göz yumacak kadar. Çünkü düşüncelerini başkalarıyla paylaşırsa, anlaşılamayacağından emindir. Hep düşüncelidir, mantığına oldukça güvenir. Narsist olmasa bile, güzel olduğunun ayırdındadır. Bazı durumlarda kendi menfaatlerini gözetmekten hiçbir zaman çekinmez. Değişkendir ruh halleri; bir gün neşeli, bir gün kederli olabilir. Geçmişini anımsamaktan her zaman çekinir. Kitap okumaktan ve yürüyüş yapmaktan çok hoşlanır.

En son Jewelle Latona tarafından Ptsi Mart 22, 2010 1:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Jewelle Latona
    Jewelle Latona
    Ravenclaw 6. Sınıf Öğrencisi & Bina Başkanı

Kadın
    Taraf : Tarafsız.
    Rp Partneri : Yok.
    Kan Saflığı : Yarı vampir.
    Lakap : Sıela.
    Tanınmışlık : 3

J e w e l l e. Empty Geri: J e w e l l e.

Mesaj tarafından Jewelle Latona Çarş. Ara. 16, 2009 4:11 pm

Lejant

J e w e l l e. 03-2
    Richard Madelon.
    İsmini pek çok kişinin ağzından duydum, pek çok kızın sana hayranlıkla baktığını gördüm. Benim gibi içine kapanık bir kızın ilgisini çeken şeyler değildi bunlar ve sanırım ben de senin ilgini çekecek tipte biri değildim. Ama yine de ne oldu bilmiyorum, bana olan bakışlarını hissedebiliyorum, eğer seni bilmesem aşık olduğunu bile düşünebilirim. Ama aşkın, benliğinde çok uzun süre önce tükendiğini biliyorum.

J e w e l l e. Willa28
    Gracie Bjerre.
    Richard ile aranızda tam olarak neler geçti bilmiyorum, ancak çok iyi şeyler olmadığı kesin çünkü arada sırada bakışlarını onun üzerinde yakaladığımda kederi görüyorum gözlerinde. Richard'ın sana acı vermiş olabileceği ihtimalini düşünüyorum ve bu daha çok uzaklaştırıyor beni ondan. Ama sana karşı ne hissetmem gerektiğini bilmiyorum.
    Eklenmek için Icon + Kurgu.

En son Jewelle Latona tarafından Ptsi Mart 22, 2010 1:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Kalie Edwina Raquel
    Kalie Edwina Raquel
    Bakanlık Bölüm Başkanı

Kadın
    Taraf : ZAY
    Rp Partneri : -
    Patronus : Maral
    Yetenek : Metamorfmagus.
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : -
    Soyunuz : Raquel
    Ruh Hali : J e w e l l e. Keyifs10
    Tanınmışlık : 0

Mesaj tarafından Kalie Edwina Raquel Çarş. Ara. 16, 2009 5:07 pm

J e w e l l e. Amanda-Seyfried-amanda-seyfried-8161834-100-100J e w e l l e. Amanda-Seyfried-amanda-seyfried-8161835-100-100
    Kurguma göre 20 yaşındayım.Yani 3 yıl önce Hogwarts'taydım.Sen de o zamanlar 2. sınıftın.Ben zaten Ravenclaw'dan mezunum.Öyleyse kurgumuz şöyle olabilir:

Jewelle,ben 6. sınıfa geçtiğimde okula gelmişti,ben 7. sınıftayken ise birkaç karşılaşmamız olmuştu.Belki de birkaç kere konuşmuşuzdur,ona yardım ettiğimi hatırlarım ama öyle pek yakın değildik.Belki de bu aramızdaki yaş farkından kaynaklanıyordu ama onu çok iyi tanımam.Yine de iyi biri olduğunu düşünüyorum.Zaten eskiden vampirlere ve yarı vampirlere bir ilgim vardı.Yine de pek dikkatimi çekmedi,derslerle meşguldüm o sıralar^^

İstersen böyle olabilir..
    Sorcierë Carter
    Sorcierë Carter
    Ravenclaw 7. Sınıf Öğrencisi

Kadın
    Taraf : Seçemedi henüz.
    Rp Partneri : Sıla'ya sesimi duyurmaya çalışıyorum.
    Patronus : Dev rakun.
    Kan Saflığı : Muggle olduğunu sır gibi saklıyor.
    Lakap : Sors.
    Soyunuz : Carter.
    Tanınmışlık : 0

Mesaj tarafından Sorcierë Carter Perş. Ara. 17, 2009 12:51 pm

Ekle beni Sıela. Kurguyu sen bul =D.

J e w e l l e. 000bztcg
    Gracie Bjerre
    Gracie Bjerre
    Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi

Kadın
    Kan Saflığı : Safkan.
    Lakap : Gracy.
    Soyunuz : Bjerre.
    Ruh Hali : J e w e l l e. Yogun10
    Tanınmışlık : 1

Mesaj tarafından Gracie Bjerre Ptsi Mart 22, 2010 2:04 pm

İşte biliyo'sun sen. (:
    J e w e l l e. Willa23J e w e l l e. Willa28
    Nefret etmiyor senden ama, aranızın pek de iyi olduğu söylenemez. Malum, Richard. Very Happy

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:01 am