isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

5 posters

Selam

Chloé Pania Beust
    Kofti

Kadın
    Lakap : Pan
    Ruh Hali : Selam Dusunc10
    Tanınmışlık : 0

Ödüller : YoK

Selam Empty Selam

Mesaj tarafından Chloé Pania Beust Perş. Nis. 29, 2010 7:53 pm

Selam. Gin Perie benim çok yakın arkadaşım oluyor. Hatta bz zamannda siteye birlkte geldik. Banlanmak, hem de kuralları ihlal etmdiği halde banlanmak, arkadşımın gerçekten zoruna gtmiş. Çok üzüldüğnü söyleyemem çünkü zatn sitede kalmayı düşünmüordu. Ona rp bile bilmez demeniz 5 yıldır bu işle uğraştığı içn onu üzmş doğal olark. Bense rp ile 2 snedir uraşıorum ve bu sitede başladım rp yazmaya. Çok güzl yazdığımı da savnmam. Biz arkadaşım ile bu stenin geçirdiği tüm evrelri iyi bliriz. Kuralları da öyle. Ben hep insnların çekemediği için yorumları sildiğine innmışımdır. Bu eskiden de olmuştu. Rüya o zmanın admnlerinden birinin beğenmdiği yorumnu sildi diye ortalık karışmştı. Ama arkadaşm ortalık karştıracak bir kız değil. Şimdi, bunlrı benm söylmediğimi bilmeni istrim. Ben de bahsdeceim kşiler ile ykın arkadaşm ama bu kadr açık knuşamam seninle. Sözü Gin'in benm inbox'uma göndrdiği yazıya bırakıorum.

" İlk olarak Damla. Gördüğün gibi çok güzel yazı yazabiliyorum. Senden çok çok daha güzel rp yaptığıma da eminim. Bu siteye gerçekten emek verenlerle de yakın arkadaşım. Tabi siteyi kurmakla emek verdiğini sanıyorsan, o başka. Neye ağladığını da anlamadım zaten ben! Ne zamandır siteye emek verdinde battığına üzülüyorsun acaba? Bi Murat bi Berke bi Asena bi Cansu bi Reyhan olmasa bu site yürür müydü? Şimdi neden yoklar sence! Çünkü arkanı toplamaktan çoook sıkıldılar artık. Asena sanırım, yeni adını tanımakta güçlük çektim, İlan Panosu'nda konu açmış mesela. Kurucu adminsiz yapamıyorlar demek ki. Sana nasıl güvensinler peki? Serbest kürsüye de baktım. Reyhan ÖSS, Elif de SBS için ayrılmış siteden. Ya diğerleri? Hani Muratçığın canım? Aymina da gelmiş gitmiş. Sonra yine Asena çok önceden sana güvenip adminliği kabul ettiğini sonra bi olaylar olduğundan bıraktığını söylemiş. Şimdi kim sana güvenipte burada kalacağına inanır. Madem bi site açtınız başında dursaydınız. Emeği Geçenler die bir bölüm açmışlardı, bir sürü isim vardı. Sen onlar kadar emek vermedin bu siteye. Şimdi ne hakla gelip beni banlıyorsun ki sen? Bunu yayınladığı için arkadaşımı da banlamayın. O szi benim kdr iyi tanımıyor. Artık site düzelmez, sadece anla Damla! "

Tekrar, özürdilerim sizden. Ama yayınlamak zorundaydım. Yakın arkadaşım olduğundan onu kıramazdım. Ondan farklı düşnmüyorum ayrıca. Sitei kapatın bence. Zen zaten Melisler gittiğinde bitmişti. Hatta Esralar dağıldığında çok yıpranmıştı zaten.
    Iridéssa Maurelle Jacques
    Iridéssa Maurelle Jacques
    Hogwarts Şifacısı

Kadın
    Taraf : Aydınlık
    Patronus : Kuğu
    Yetenek : Veela
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Elle
    Soyunuz : Jacques
    Ruh Hali : Selam Keyifl10
    Tanınmışlık : 7

Selam Empty Geri: Selam

Mesaj tarafından Iridéssa Maurelle Jacques Perş. Nis. 29, 2010 7:56 pm

OHA. Sen beni, Reyhanem'i, Murtişim'i mi araştırdın abi? Kimsin söyle çok merak ettim gerçekten. Eskiler akın etmeye başladı siteye yani çüş. Küfürler içinde ayrıca özür yani. xD
    Admin
    Admin
    Fairytale Disco/Bar Sahibesi & Cadı Kazanı Editörü

Kadın
    Taraf : Kendi tarafımdayım.
    Rp Partneri : ToM
    Patronus : asLan
    Yetenek : Animagus'um. Beyaz bir güvercine dönüşüyorum xD
    Lakap : yok
    Soyunuz : Seidx Kraliyet Ailesi
    Ruh Hali : Selam Agresi10
    Tanınmışlık : 26

Mesaj tarafından Admin Perş. Nis. 29, 2010 8:33 pm

Keyfimden gitmedim ben.İnternetim yoktu çünkü apartmandaki ortak interneti bi kaldırıyorlar bir açıyorlar. İnternet cafeye gitmem yasak çünkü cafelerdeki ortam çok bozum babam kesinlikle yasakladı. Aylardır internet yüzü görmüyorum. Ayrıca kurucu ben değilim ablamdı. Ben sadece ayakta tutmaya çalıştım siteyi ve tekrardan geri dönebileceğinede inanıyorum ve inananlarla yola çıkıyorum. İsteyen güvenir isteyen güvenmez kimseyi zorla tutmuyoruz, tutmuyorum. Bir şeyi gerçekten istersek ve onun için uğraşırsak o şeyi başarırız anladın mı ve güveniyorum bu konuda kendime. Ayrıca tabikide benden güzel rp yapıyorsundur ben türkçe kurallarını yok sayarak yazdığı için öyle dedim ki onu okuyan herkes öyle der. Bilerek yazmış bilmeyerek yazmış bu beni ilgilendirmez. Ha bnden tabikide daha gzl rp yapıyorsundur çünkü çok iyi yaptığımı düşünmüyorumda zaten.

Ayrıca evet ağlamaklıda oldum rüyalaımda da gördüm kardeş. Kimseyi inandırmak zorunda değilim. Gerçekten çok seviyorum bu siteyi ama giriş yollarım hep engellendi. Bağlantılar kapatıldı, cafeler yasak ne yapabilirim? Babamımı ezip geçim? Yada apartman yönetimini? Bizimkilerin internete alerjisi var zaten. Neymiş efendim bi girik mi hç çkmıyormuşuz o yüzden bağlatılmıyor.

Şimdi ister inan ister inanma ama bu böyle. Belkide çok seven yok bu sitede beni belkide hiç yok, olabilir. Kimse beni sevmek zorunda değil zaten. Arkadaşını kırdığım için üzgünüm ama cidden bende çok kırıldım. Benimle güzel güzel, kırmadan konuşmayı deneseydi keşke. İkimizde kırmazdk birbirimizi. Her neyse, iyi günler...
    Katherine Penelope Perry
    Katherine Penelope Perry
    Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi

Kadın
    Taraf : Henüz bir taraf tutmuyor, karanlık yanlısı ama bunu belli etmek için erken
    Rp Partneri : yok
    Patronus : Kedi
    Yetenek : Yok..
    Lakap : Katy, Peny
    Soyunuz : Perry's
    Ruh Hali : Selam Bezgin10

Mesaj tarafından Katherine Penelope Perry Cuma Nis. 30, 2010 6:01 am

Bence koca bir saçmalık. Diğerlerinin gitme nedenleri bu değil bence. Hem diyorsun ki arkanı toplamaktan bıktılar hemde şunun SBS'i bunun ÖSS'si falan vardı diyorsun. Söylediklerin çakışıyor! Ayrıca biz çok gördük böyle isyan edenleri ama pek işe yaramadı ne kdar haklı olsalar bile ki sizin pek haklı olduğunuzu düşünmüyorum! İstediğinizi söyleyebilirsiniz, düşündüklerinizi ifade edebilirsiniz. Fakat "Siteyi kapatın bence" diyemezsiniz. Çünkü haddinize değil! Zaten biz de iki üç çapulcu için yıllardır ayakta kalan siteyi kapatmayacağız!
    Chloé Pania Beust
    Kofti

Kadın
    Lakap : Pan
    Ruh Hali : Selam Dusunc10

Mesaj tarafından Chloé Pania Beust Cuma Nis. 30, 2010 3:25 pm

Yıllardır ayakta kalması kimin sayesinde acaba? Pekala, madem öyle size arkadaşlarımın söylemek istemediklerini dile getireceğim. Çünkü Damla onlar snn yüzüne şimdi söyleyeceklerimi bu kadar kolay söyleyemezler. Şimdki durum sitenin bilmem kaçıncı batışı, bunu hepimiz biliyoruz. Site içindeki hangi şey senin emeğin? Kaldırılan tema mı? Hiç sanmıyorum, onu başkaları yaptı. Kaldırılan kurgular mı? Onlar da senin işin değil. Sitedeki forumlar? Onlar da senin işin değil. Hatta ablanın işi değil. Hatırlıyorum bir keresinde ablan siteyi dznlemeye çalıştıında herşey bi başka sitedn çalntı çıkmıştı. Reyhan, Pelin, Murat ve Asena çk sinirlnmişlerdi bu işe. Kurtaran da yne onlar olmştu. Yani sizin site üzrinde kurucu olmktn bşka hakknız yok. Toplasalardı zaten çok başarılı adminlerimiz toplrdı bu steyi. Ayrca sana güvnmediklerinde de haklıım. Yne gideceini ve stenin onlra kalacaının bilincindeler.

Bak, sen bu işe karşma. Sen kimsin ki? Katherine seni daha önce grmedim ve tanımıorum. Arkdşlarımı benden iyi tnıyamazsın. Sınava giren sdece Reyhan ve Elif. Peki Cansu, Berke, Murat, Asena, Aymina, Melis neredeler? İsyanları sndn daha çk gördm. Şmdi sitei sahplenip biz havalrı yapma bna. Belli ki tam göremememişsin isynları. İlk kavgada Derya, Esra ve Kaan sitedn gitti. Sonrakinde de gidenler Pelin oldu. En sonuncusnda da Melis, Meltem, Yasemin, Eren, Merve ve Ceren gittiler. Hangisi geri geldi? İstediim gibi de stenn kapanmsını talep edbilirm. İstersm tüm formları ve açklamalarını silmenizi istrm. Çünkü szn emeğiniz olmayacklar. Asıl snn haddine değil. Bu steyi yıllarca aykta tutanlar terk etmiş, snn düşncene göre mi karr vercekler?

Adımı söyleyemem. Herhalde tanıyorsun beni. Yazdıklarma da bişi dmk zornda deilsin. Snn de neler dşündüğünü ve syleyemediğini biliorum. İçinizdekileri elçi olrak ben döktüüm için mutlu olmlısınız. Emklerinizin yitmsine izin vrmm asla.

Ben banladığınz kız. Arkdşım verdi üyeliini. Bu sfr banlamaın, düzgnce knuşalım.
    Aurélie Andee Cooper
    Aurélie Andee Cooper
    Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi & Bina Başkanı

Kadın
    Taraf : Karanlık taraf yanlısı.
    Patronus : Tavşan.
    Yetenek : Veela.
    Lakap : Ann - Genelde Jared'ın kullandığı bir lakap.
    Soyunuz : Cooper
    Ruh Hali : Selam Keyifl10
    Tanınmışlık : 14

Mesaj tarafından Aurélie Andee Cooper Cuma Nis. 30, 2010 4:15 pm

Bu konunun daha fazla uzamasına izin veremem. Eğer bir sorununuz varsa lütfen özel mesaj yoluyla birebir halledin. Selam Icon_wink

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 6:34 pm