isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

Değerli Site Sakinleri

Iridéssa Maurelle Jacques
    Iridéssa Maurelle Jacques
    Hogwarts Şifacısı

Kadın
    Taraf : Aydınlık
    Patronus : Kuğu
    Yetenek : Veela
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Elle
    Soyunuz : Jacques
    Ruh Hali : Değerli Site Sakinleri Keyifl10
    Tanınmışlık : 7

Değerli Site Sakinleri Empty Değerli Site Sakinleri

Mesaj tarafından Iridéssa Maurelle Jacques Salı Mart 30, 2010 5:11 pm

Başlığa bakıpta çokta ciddi konuşacağımı zannetmeyin sakın. Bilirsiniz Zen'i çok severim ben ve burada asla fazla ciddiyete yer yoktur. Samimi bir yazı olsun istiyorum. İlk olarak buranın bizim sitemiz olmadığını belirtmek isterim. Hep kendi sitem gibi görmüş olsam da burası tabi ki benim, bizim sitemiz değil. Sonuçta biz açmadık ve sahibi değiliz. Bu nedenle bu siteyi asla tam olarak sahiplenemeyeceğim. Bu siteyi kuranlar her ne kadar gelişmesinde katkıda bulunamasalar da yine de siteyi açarak en güzel şeyi yaptılar. Ama şimdi ne Damla ne de Rüya aramızda yoklar. Bir siteyi yürütmek o sitenin baş admini olmaksızın oldukça zor. Hatta gördüğünüz üzere imkansız. Zen'in ilk zamanlarında çabalarımız yarasa da artık işe yaramıyor. O nedenle bu siteyi yeniden Rüya ve Damla'nın eline bırakıyorum. Onların istediği yönde isteyen admin olacak. Ama onlar ancak yazın girerlerse, girebilecekleri için şimdilik ben admin atayacağım. Sitedeki tema değişikliği de bu yüzden. Emeklerimizi bambaşka bir sitede kullanmayı düşünüyoruz. Ama bu, site açısından tema, kurgular ve bazı sistemlerin değişmesinden başka bir sorun yaratmayacak. Anlayışınız için de teşekkürler.

ZEN Adminesi Asena

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 2:54 am