isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

Kayboluşlar Arasında Kendini Bulmak

Elãnoura Lilium Majevski
    Elãnoura Lilium Majevski
    Tüy Kalem ve Parşomen Dükkanı Sahibesi

Kadın
    Taraf : Majevski Aile'si yalnızca karanlığa hizmet eder
    Rp Partneri : Daimi aşkım Mr. Phony <3
    Patronus : Dinazor :D
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Ell
    Soyunuz : Den Majevski
    Ruh Hali : Kayboluşlar Arasında Kendini Bulmak Onayli10
    Tanınmışlık : 13

Kayboluşlar Arasında Kendini Bulmak Empty Kayboluşlar Arasında Kendini Bulmak

Mesaj tarafından Elãnoura Lilium Majevski Salı Şub. 23, 2010 5:30 pm

Hava bu kış beklenmeyecek kadar bunaltıcı. Elimde eski bir anahtar ile Diagon yolundayım. "Artık senindir." diyor Bay Pattlwesky. İçimde bir heyecan var. "Yapma ama altı üstü bir dükkan." dese de bir tarafım öteki yanım her zamanki gibi ona karşı çıkıyordu. Boyumun şuankinin yarısı olduğu günlerde her haftasonu vitrine yapışır, camdan içeriyi süzerdim. Çeşit çeşit olan kalemlere içim giderdi. Ama diğer kızlar ellerinde kalemlerle gezinirken ben alamazdım çünkü onlara ayırıcak kadar param yoktu. O zamanlar annesi ve babası Almanya'da yaşayan yapayalnız bir kızdım. Zaman... Ne kadar çabuk geçiyor değil mi? Şimdilerde annem de babam da yanımda. Üstelik Hogwarts'a giden bir de erkek kardeşim var. Ha unutmadan, artık banka hesabında 3 Milyon galleon olan genç bir cadıyım. Nasıl mı? Bir gün öğrenirsiniz.

"Hey Elãn. İçeriye girmeyeceksen anahtarı alabilirim." dediğini duyuyorum eski dükkan sahibinin. Gülümseyerek anahtarı uzatıyorum ve kapıyı açıyorum. Eski bir dükkan, eskimiş perdeler ve tozlu raflar... Burası başka biri için eski ve uğraşılmaya değmez bir mekan. Benim içinse eski anılarımı barındıran bir mabet. Adımlarım dükkanın içine yöneliyor. O sırada bir baykuş giriyor içeri. Simsiyah tüyleri ve üzerinde kırmızı bir kurdela. Gülümüyorum... Biricik eşimden geldiğini anlıyorum hemen.

"Sevgili Elãnoura;
    Hayatıma seninle ikinci bir bahar geldi. Buranın senin için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Sen çok daha iyilerine layık olsan da seni en çok sevindirecek olan buydu sanırım.Umarım yıl dönümü hediyeni beğenmişsindir. Dükkanla ilgili istediğin bir şey olursa yaz ve gönder yeter. Akşama kadar tamamlarız. İyi ki varsın hayatımda."

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:23 am