isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

Kötü zamanlama

Chuck Hooker
    Chuck Hooker
    Gryffindor 3. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Banane ya milletten...
    Rp Partneri : Cassandra Elaé Thorsey
    Kan Saflığı : Melez.
    Lakap : Skt one
    Soyunuz : Hokker
    Ruh Hali : Kötü zamanlama Seytan10
    Tanınmışlık : 0

Ödüller : YoK

Kötü zamanlama Empty Kötü zamanlama

Mesaj tarafından Chuck Hooker Paz Ocak 03, 2010 4:58 pm

Hızlı hızlı yürüyordum.Bugün benim için yorucu bir gün olacaktı.Ödevler ödevler ödevler... Ayrıca bu kadar çok işin içinde arkadaşlarımada zaman ayırmam gerekiyordu. Koridorda ilerlerken tanıdıklarımla karşılaştıkça kısa kısa sohber ediyordum.Başımın üzerinden geçen Peewes'i bile önemsemedim bu sefer. Oysaki onunla oynamaya bayılıyordum. Nedense bütün ödevlerimi bugüne yerleştirmiştim. Geçen günlerde ise bol bol aylaklık etmiştim.

Ben tüm bunları düşünürken küçük bir şey uçtu yanımdan tam burnumun ucuna gelip patladı.''Ahh lanet olsun'' diye mırıldandım.Bu okulda son zamanlarda popüler olan şakaydı.Burnumun üstü önce mavi sonrada kırmızı oldu.Arkamdan gülme sesleri geliyordu.Belli ki birisinin canı fena halde sıkılmıştı. Arkamı döndüm. Aaa tabi ki kim böylesine aptalca bir şaka yapabilirdi ki Andrew Boucher'dan başka.Andrew , Jared ve onların paçoz ravenclaw grubu.Sinirle burnumu ovuşturdum.Alaylı bir gülümsemeyle birlikte '' Andrew ? seni zavallı neyseki bugün şanslı günündesin,senden daha önemli işlerim var.'' dedim. Ellerini iki yana açarak diğerlerini susturdu.Yüzünde her zaman ki ben muhteşemim ifadesi vardı.Onu fazla tanımıyordum.Tanımak istiyormuyum ? tabiki hayır. Ama asla altta kalmazdı bunu iyi biliyordum.Andrew a hiçbir zaman alışamamıştım ama Jared la ilk yılımda aramız iyiydi.Hatta aynı kompartımanla gelmiştik okula. Ravenclaw ' a seçilince değişmeye başladı. Artık benim değil Andrew ın arkadaşıydı.Andrew tek kaşını kaldırmış bana bakıyordu.Bu işin uzayacağı belliydi.Onunla kavga etmek istemiyordum ama burdaydım şimdi.Ne olursa olsun küçük bir kız çocuğu gibi kaçamazdım , kaçmazdımda...
    Aaron Joshua Rhys
    Aaron Joshua Rhys
    Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : İlgilenmiyor.
    Rp Partneri : Pay-Shey :D
    Patronus : Karga.
    Kan Saflığı : Safkan.
    Lakap : Josh.
    Soyunuz : Rhys.
    Ruh Hali : Kötü zamanlama Keyifl10
    Tanınmışlık : 12

Kötü zamanlama Empty Geri: Kötü zamanlama

Mesaj tarafından Aaron Joshua Rhys Paz Ocak 03, 2010 5:26 pm

Bu okulda ne kadar güzel kızlar vardı böyle! Ama hepsi birbirinden salak. Hah! Hiç yüz vermeden yürüdüğümde bile arkamdan konuşmalarını duyuyordum. Ben bahçede alaycı bir ifade takınmış gezerken Jared ve diğerlerini buldum. Yüzümde ki gülümsemeyi bozmadan yanlarına gittim. Jared omzuma sertçe vurduktan sonra elinde ki tuhaf şeyleri göstererek, ''Bunları Aaron'dan aldım. Dostum, bunlar gerçekten dehşet verici! Bütün okulun elinde bu şakalardan var. Mutlaka denemeliyiz'' ya, evet denemesi zevkli olabilirdi ama böyle şeylerle uğraşmazdım. ''Hı... Güzel işte eğlenin'' dedim, Jared'a gülümseyerek. Üstümde ki cüppenin Jared'ın beni sarsmasıyla şeklinin kaydığını fark ederek, üstümü düzelttim.

Hep birlikte koridorlarda dolaşmaya başladık. Sürekli şakalar yapıp kendi aralarında kahkahalar atıyorlardı. Bende arada bir onlara bakarak gülüyordum. Ben koridordakileri süzerken Jared kolumda tutarak, ''Hey' Şuna bak bu senin Chuck değil mi?'' Ne? Benim Chuck mı? Çıldırmış olmalıydı o iğrenç pislik yuvasıyla ne işim olabilirdi ki? Ama yine de biraz eğlence hepimiz için iyi olacaktır. ''Şunları versene'' diyerek Jared'ın elinde duran aptal şakalardan bir tanesini aldım ve Chuck'a attım. Evet! Tam isabet, burnunda patlamışlardı ve şimdi burnu renkten renge giriyordu. Komedi ya! Jared ve diğerleri büyük bir kahkahayla koridoru inletmişlerdi. Bense yüzümde ki küçük ukala gülümsememle ona bakıyordum. ''Andrew? Seni zavallı neyse ki bugün şanslı günündesin, senden daha önemli işlerim var'' dedi sinirlenmiş miydi? Ha! Ha! Tek kaşımı kaldırarak Chuck'a odaklandım ve her zaman ki umursamaz ifademle cevabını verdim. ''Ah, Jared çok ayıp küçük bir yavru kediye yapılır mı bu?'' dedim ve tekrar Chuck'a dönerek, ''Seni kızdırdı mı abilerin? Yazık...'' dedim bütün alaycı tavrımla. Ardından Jared ve diğerleri yine gülmüşlerdi. Bir iki adım atarak Chuck'a biraz daha yaklaştım ve söyleceği saçmalıkları bekledim. Aslında neden bekliyordum ki? Bu sürüngeni burada bırakabilirdim ama canım bu küçük kız çocuğuyla oyun oynamak istiyordu. Neden olmasın?
    Chuck Hooker
    Chuck Hooker
    Gryffindor 3. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Banane ya milletten...
    Rp Partneri : Cassandra Elaé Thorsey
    Kan Saflığı : Melez.
    Lakap : Skt one
    Soyunuz : Hokker
    Ruh Hali : Kötü zamanlama Seytan10
    Tanınmışlık : 0

Kötü zamanlama Empty s

Mesaj tarafından Chuck Hooker Paz Ocak 03, 2010 6:02 pm

Kısa bir sessizlikten sonra ''Ah, Jared çok ayıp küçük bir yavru kediye yapılır mı bu?'' dedi yüzüme salak salak bakarak. ''Seni kızdırdı mı abilerin? Yazık...'' Ne ??hahahah abi mi ? tuhaf ,komik.Merlinin sakalı adına.Bu çocuk gerçekten pisliğin tekiydi.Arkasındaki tayfası gülmekten yerlere yatıyorlardı.Andrew ise sadece alaylı bir surat ifadesiyle onlara gaz veriyordu.Onlara keskin bir bakış attım.Bu sırada Andrew bana doğru yürümeye başladı.Tam karşıma gelip durdu.Benden birşey söylememi bekliyordu.Bunu biliyordum.Ellerimi göğsümde düğümledim.

Ona istediğini verecektim.Boğazımı temizledim.'' Dikkat et de bu küçük kedi seni yemesin '' dedim büyük bir ciddiyetle.Herkes bana aslında onun iyi biri olduğunu söylüyordu. Tüm suç benim önyargılı biri olmamdaymış.Canları cehenneme!.. bu bebek suratlının onlara neden bu kadar sevimli geldiğini anlamam mümkün değil. Ortak derslerde herzaman benim rollerimi kapmakla ünlüydü arkadaş.Yapamadığım her büyüyü , iksiri yapardı.Daha sonra yine bana aşağılayarak bakmaya devam ederdi.Onu umursamamaya çalıştıkça üzerime gelip sinirlerimi bozmaya devam ediyordu.Artık karşıkarşıyaydık.Tam istediğim şey buydu.Bu fırsatı değerlendirmeliydim ve konuşmaya devam ettim '' Ihmm Andrew beni niye şaşırtmıyorsun..Bak güzelim... sorunun ne bilmiyorum ama umursamıyorum bile.O iğrenç gaganı yüzümden uzak tutta leş kokan nefesini hissetmiyeyim '' dedim.Yüz ifadesi değişmeye başlamıştı.Sinirlenmişe benziyordu.Bütün planlarımı altüst etmişti ve bunu ödeyecekti.Artık koridorda millet birikmeye başlamıştı. Onlara baktım . Sonucu merak ediyorlardı. Kimin burdan bozulup gideceğini aralarında tartışıyorlardı.Parmaklarımla saçlarımı taradım. Yüzüne bakıyor ve cevabımı bekliyordum...
    Aaron Joshua Rhys
    Aaron Joshua Rhys
    Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : İlgilenmiyor.
    Rp Partneri : Pay-Shey :D
    Patronus : Karga.
    Kan Saflığı : Safkan.
    Lakap : Josh.
    Soyunuz : Rhys.
    Ruh Hali : Kötü zamanlama Keyifl10
    Tanınmışlık : 12

Kötü zamanlama Empty Geri: Kötü zamanlama

Mesaj tarafından Aaron Joshua Rhys Ptsi Ocak 04, 2010 12:59 pm

Ellerini göğsünde birleştirerek bana bakmaya devam etti. Bir süre sessizlik oldu sanırım bay pek az bilen ne diyeceğini düşünüyordu. ''Dikkat et de bu küçük kedi seni yemesin'' bu çocuk geri zekalımıydı yoksa öyle mi gözükmeye çalışıyordu? Bende bu kadar düşünmeye daha güzel şeyler söyleyecek sanmıştım. Kahretsin! Hayallerim suya düşmüştü. Chuck zaten benim seviyemde değilmiş ki. Zavallı alt tabakalarda sürünüyor... ''Ihmm Andrew beni niye şaşırtmıyorsun... Bak güzelim... Sorunun ne bilmiyorum ama umursamıyorum bile. O iğrenç gaganı yüzümden uzak tutta leş kokan nefesini hissetmeyeyim'' sanırım öncekini telafi amaçlı söylediği bir sözdü. Yazık ya, artık gerçekten acımaya başladım bu çocuğa.

Başımı biraz yukarı kaldırarak ciddi bir tavırla, ''Sokak dilini konuşmayı nereden öğrendin Chuck? Bak, bende muggle'larla iç içeydim ama senin gibi argo konuşmuyorum. Biraz medeniyet öğrenmelisin'' dedim ve elimi cüppemin altında sakladığım asama götürdüm. O da bunu fark etmiş olacaktı ki hemen asasını çıkarmaya yeltendi. Ama ben daha hızlıydım, ''Sersemlet!'' Birden arkaya düştü, sersemletmiştim. Herkes bizi izliyordu böyle devam etmememiz gerektiğini çok iyi biliyordum ama bu çocuğu bu dünyadan kazımak okul adına yaptığım en anlamlı şey olurdu. Ama kahretsin ki lanetleri öğrenmemiştik! Karanlık lanetler hakkında bir çok kitap okumuştum. Onların ne kadar tehlikeli ve acımasız olduklarını biliyordum. Ama sanırım o lanetleri uygulayamazdım. Bu kişi Chuck'ta olsa...

Hızla yanına koşarak, yerden kalkmasına izin vermeden asamı ona doğrulttum. Jared'lar yanıma koşarak, ''Andrew gitmeliyiz. Eğer devam edersen hiç hoş şeyler olmaz!'' dedi. Evet biliyordum, okuldan atılmaya kadar gidebilirdik. Asamı indirerek ona baktım ve kalkması için elimi uzattım. Aslında o kadar ortak yönümüz vardı ki... Bunu şimdi düşününce daha iyi anlıyordum. O da muggle'larla içi içe büyümüştü ve benim Basketbola duyduğum aşkı o, kaykaya duyuyordu. Ah, ne yapıyordum ben böyle! Resmen yumuşamıştım. Ama mantıklı düşününce nereye kadar düşman olabilirdik ve bu ne işimize yarardı ki? Dikkatle elimi tutup tutmayacağını bekledim.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 11:16 am