isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

5 posters

8. Kompartıman

Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua
    Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Karanlık
    Rp Partneri : Karizma var da kız yok xD
    Patronus : x Griffon
    Yetenek : Çatalağaz
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Emrys
    Soyunuz : Spectua
    Ruh Hali : 8. Kompartıman Agresi10
    Tanınmışlık : 42

8. Kompartıman Empty 8. Kompartıman

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua C.tesi Ara. 26, 2009 10:47 am

Boş boş gezinmenin, sıkıntıdan patlamanın son günüydü bugün. Sonunda okul açılıyor ve eğlenceli, sıkı günlere geri dönüyorduk. Kravatların aşağıda, gömleklerin dışarıda olduğu günler çok yakındaydı artık.

Sabahın erken ışıklarıyla rahat yatağından kalkan Alex, direk banyoya gidip duş almak için sıcak suyu açtı. Üstündeki gri eşorfman ve beyaz atlet'i çıkarıp sıcak suyun altına girdi. Yukardan gelen sıcak su damlalarının verdiği hazla ve okulun başlamasının verdiği zevkle ıslık çalarak duşunu yaptı. Daha sonra üstüne siyah bornozunu giyip yatak odasına döndü. Saç kurutma makinasını aldı ve saçlarını kurutmaya başladı. Aynada yakışıklı yüzüne bakarken bir yandan da okulu hayal ediyordu. En önemlisi de birçok arkadaşını görecek olması onun yüzündeki tebessümü arttırıyordu. Saçlarını kuruttuktan sonra kırmızı valizini açtı ve kıyafetlerini hızlı bir şekilde valize koydu. Asasını, pelerinini ve büyülü eşyalarını özenle valizin sağ köşesine koydu. Tüm eşyalarını tamamladıktan sonra üstünü değiştirmek için akşam kenara koyduğu mavi jeans ile turuncu t-shirt'ünü eline aldı ve üzerindeki bornozu çıkarttı. Kaslı vücudunun üzerine hemen kıyafetlerini giydi ve alt kata inmek için merdiven başına geldi. Ahşap merdivenlerden yavaş yavaş aşağıya indi. Karşısına ilk görünen buzdolabını açtı ve sandviç hazırladı. Alelacele dışarıya adımını attı ve King's Cross'a gitmek için bir taksi durdurdu. Valizini arka bagaja koydu ve taksiye bindi. Şoföre; King's Cross Tren İstasyonu, hızlı olursanız sevinirim. dedi. Taksici gaza bastı. Alex elindeki sandviç'den bir ısırık aldı ve dışarıdaki insanları ve sokakları seyretti. Sonunda bu sokaklarda boş boş gezmeyecekti.

...

Sonunda King's Cross'a gelmişti. Valizini eline aldı ve hızlı bir şekilde Peron 3 çeyreğe ilerledi. Duvardan hızlı bir şekilde geçti ve trene adımını attı. Girer girmez hoş bir koku sarmıştı Alex'i. Kimse olmadığı için 8.Kompartımana geçti. Valizini üstte koydu ve hayal kurmaya başladı. Arkadaşlarıyla birlikte Gryffindor ve Hufflepuff'lara eziyet çektirmeyi özlemişti. Kafasını cama koydu ve düşledi.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın
    Taraf : Ölümyiyen
    Rp Partneri : Boşta.
    Patronus : Vaşak
    Yetenek : Veela
    Lakap : Lady GaGa, Sasha.
    Soyunuz : Williams Family
    Ruh Hali : 8. Kompartıman Seytan10
    Tanınmışlık : 37

Ödüller : YoK

8. Kompartıman Empty Geri: 8. Kompartıman

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams C.tesi Ara. 26, 2009 11:09 am

Bavulunun bir kez daha yere düştüğünü gören genç kız, daha fazla dayanamadı.
    " JAMES! Dikkat etsene! "
    " Afedersiniz, Bayan Williams. "
    " Salak! "
    " ... "
    Herkes, onları izliyordu. Kimi parmakla, kimi de elini ağzına götürerek onlar hakkında yorum yapmaya başlamıştı. Diğer iki koruma, onlara doğru yaklaşan hayranları uzaklaştırarak, trene güvenli girişi sağlıyorlardı. James, bavulu tren görevlisine bıraktıktan sonra Sonia'ya kapıyı açtı.
    " Teşekkür ederim. "
    " Önemli değil, Bayan Williams. "
    " Tek becerebildiğin bu zaten. "
    " ... "
    James ve iki koruma, Sonia, trene bindiği andan itibaren dışarıda beklemeye başladılar. Onlar, Hogwarts'a gelecek kadar genç değildi ama Sonia, bunu sorun etmiyordu. Çünkü okuldaki sekiz kişilik arkadaş grubu ve yakın dostları olduğu sürece hiç problem yoktu.

Ağır adımlarla, ilerleyip kompartımanların içine bakmaya başladı. " Iyy... Hufflepuffle'lılar!.. "
    Bu sefer adımlarını hızlandırıp başka bir kompartımanın yanı gelip tabelayı yüksek sesle okudu. " Hımm... Sekizinci kompartıman. " İçeri göz gezdirmeye karar vermişti. Camdan bakar bakmaz yüksek sesli bir sevinç çığlığı attı. Alex, içeride yalnız oturuyordu. Harikaydı! Bundan daha iyi bir yolculuk düşünemiyordu. Sağa sola bakınarak Grayson'ı görmeye çalıştı ama ortalarda kimse görünmüyordu. Üstünü başını düzelterek camdaki yansımasına baktı. Okul üniformasını henüz giymemişti. Üzerinde siyah, deri bir mayokini vardı. Mcqueen tasarımlı armadillo ayakkabıları ise onunla harika bir bütün oluşturuyordu. Zaten yeterince kabarık olan saçlarını biraz daha kabarttı. Hazırdı. Suratına içten bir gülümseme yerleştirerek kapıyı çaldı ve içeri girdi.
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua C.tesi Ara. 26, 2009 11:27 am

Harika düşlerini bölen birisi mi ? Bu da kimdi böyle. Eğer bir Hufflepuff'lıysa gardını alsa iyi olurdu. Sinirli bir şekilde yüzünü çevirdi. Gözlerine inanamadı. Kapıda duran Sonia'ydı. Oldukça sexy kıyafetiyle ve kabarık saçlarıyla yine güzelliğini koruyordu. Ama akıllarda şu soru vardı. Grayson nerdeydi. Fısıltılardan duyduğu kadarıyla kıskanç birisiydi. Sonia'yı yanında görmesi onu delirtebilirdi. Ama ne olursa olsun razıydı. Sonuçta artık arkadaşlardı. Birden gözlerinin içine baktı ve Aam... Sonia gelsene. Kapıda ne duruyorsun. dedi. Tedirgin görünmüyordu. Karşıma oturdu...

2 Dakika boyunca hımhımların sesi konuşmuştu. İkisi de hiç bir yanıt vermiyorlardı. Alex bu sessizlikten sıkılıp konuşmaya daldı. Eee, ne var ne yok. İyi misin. Grayson nasıl. Aranız iyi mi ? Aman tanrım. Napmıştı böyle. Graysondan ona neydi. Çuvallamıştı resmen. Küçük bir çocuk gibi afallamıştı. Sonia'nın yüzüne bakmamak için cama çevirdi kafasını.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams C.tesi Ara. 26, 2009 1:49 pm

Ahh... Grayson'la aramızın iyi olup olmadığını sormuştu. Bu neden Alex'i meraklandırıyordu? Sonia, kafasını başka bir yöne çevirip tek kaşını kaldırdı. Eski sevgilisiyle yeni sevgili hakkında konuşmak hiç hoş bir şey değildi ve bunu şimdi anlıyordu. Ne diyebilirdi ki? İnadına her şeyin harika gittiğini ve ileriye dönük planlarının olduğunu anlatamazdı. Alex, artık ona karşı bir ilgi duymasa bile kendisinde bir problem olduğunu düşünüp üzülebilirdi. Sonia'nın asla böyle bir niyeti yoktu. Bu, hayatında isteyeceği en son şeylerden biri bile olamazdı. Bunun yerine kısa ama öz bir cevap vermeyi yeğledi. " Her zamanki gibi. Senin de bir kız arkadaşın vardır, herhalde. " Ahh... Ne yapıyordu? Ya Alex, hala yeni bir sevgili bulamadıysa? Sonia, bunu ender yapsa da, yaptığı zamanlar inanılmaz potlar kırıyordu. Öksürerek, biraz önce söylediği şeyi hiç sormamış gibi davranmaya karar verdi. Belki Alex de karşılık vermek istemeyecekti ama eğer bir kız arkadaşı olduğunu söylerse ne olacağını bilmiyordu. Üzülür müydü? Kıskanır mıydı? Kesinlikle evet... Ama artık birlikte yapabilecekleri tek şey arkadaşlıktı.
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua C.tesi Ara. 26, 2009 2:36 pm

" Her zamanki gibi. Senin de bir kız arkadaşın vardır, herhalde. "
    Hiç beklemediği bir soru ile karşı karşıyaydı. Doğruyu söylemeli mi söylememeli mi ? Karar veremiyordu. Birden usulsuzca ağzından şu kelimeler çıktı. " Şey ev-evet, var. " Aman Tanrım, Sonianın yalanlarımı yakalayabildiğini unutmuşum. Gerçi bir gerizekalı bile kekelediğimi duydugunda yalan söylediğimi anlayabilirdi. Eli ayağına dolaşan Alex, birden cebinden evden getirdiği cikletleri çıkardı. Her türlü tattan vardı. Çilekli, naneli, hatta kusmuklu bile. Cebinden çıkardığı 3-5 Cikleti Sonia'ya uzattı ve " İster misin. Çok lezzetlider. Alelade yaşlı bir kadın satıyordu. Bende dayanamayıp aldım. " dedi.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams Paz Ara. 27, 2009 8:03 am

Alex'in gözbebekleri bir anda büyümüştü. Sonia ise hiç sormamalıydım, diye düşünmeye başlamıştı. Sonuçta iki eski sevgilinin birbirine artık yeni kişiler bulduğunu söylemesi hiç hoş bir durum değildi. Böyle bir şeyi de daha önce hiç yaşamamıştı, Sonia. Filmlerde izlediği ve saçma bulduğu olay, şimdi onun başına gelmişti. Vücudunu büyük bir pişmanlık duygusu kaplamaya başladı. Alex'den bu kadar uzak durması ve ardından ikisinin de bu güzel şeyden vazgeçmesi aptalcaydı. Biraz daha sabredememişler miydi? Yalnızca yaz aylarında görüşemiyorlardı. Bunun dışında hep okulda, birlikteydiler zaten. Peki her şey, neden bu kadar çabuk gelişmişti? Bilmiyordu. Suratı, farkında olmasa da düşmüştü. O anda Alex, Sonia'nın pişmanlık duyduğu soruya yanıt verdi. " Şey ev-evet var. "

Sonia, duydukları karşısında yerde bir tabak kırılmış gibi suratını buruşturdu. Kırılan bir tabak değil, kalbiydi belki de. Camı açıp aşağı atlamak istedi ama bu, gereksiz olurdu. Bunun yerine, beceremediğini bildiği halde gülümsemeye çalıştı. Göğsünde, sağ taraflarda bir yerin onu sıkıştırdığını hissediyordu. Evet, ayrılmışlardı ama Sonia, eski erkek arkadaşlarının başka kızlarla çıkmasından nefret ederdi. Oysa ki kendisi bunu yapınca hiçbir pişmanlık hissetmiyordu. Onunla çıkan erkeklerin sadece ona aşık olmasını tercih ederdi. Ayrıldıkları andan itibaren onların büyük bir pişmanlık duymasını ve ardından gelmesini... Saçmaydı ve bencilceydi, biliyordu ama bu, onun doğasında vardı.

Alex, konuyu dağıtmak için elini cebine götürmüş ve Sonia'ya doğru üç-beş tane ciklet uzatmıştı. " İster misin. Çok lezzetliler. Alelade yaşlı bir kadın satıyordu. Bende dayanamayıp aldım. " Sonia, nezaketen uzanıp çilekli olanı aldı ve kağıdını sıyırmaya başladı. Bir yandan da nefreti yüzünden kendini tutamıyor ve konuşup duruyordu. " Ahhh... Senin adına çok sevindim(!), Alex. Umarım(!) çok mutlu olursunuz(!). " Kağıdından çıkardığı cikleti ağzına atarak çiğnemeye başladı. İçerisi çok sıcak olmuş, onu bunaltmaya başlamıştı. Oflayıp puflayarak camı açtı ve kafasını dışarı çevirdi.
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua Paz Ara. 27, 2009 8:45 am

Yüzünün birden buruşması, onu öyle görmesi çok kötüydü. Kısa da sürse birlikte iyi günler geçirmişlerdi. Ama karar belliydi. O şuan mutluydu. Onun mutluluğunu bozamazdı. Uzattığı cikletlerden çilekli olanını alan Sonia, atılgan bir şekilde hemen ağzına attı ve havanın sıcak olduğunu düşünüp camı açtı. Kafasını cama çevirdi ve dışarı izledi. Alexde Sonia'yı izliyordu. Yüzündeki tebessüm, onu başkasının kollarında görmesi Alex'i üzüyordu. Ama ne kadere dur denilebilir, ne de olacaklara, diyip olaya pozitif baktı. Konuyu dağıtmak için Alex ne soracağını düşündü. Ama aklına hiçbir soru gelmiyordu. Yavaş yavaş kompartımanlara öğrenciler geliyordu. Yeni öğrenciler yine çoğalmış, nakil öğrenciler ise ukala tavırlar içerisinde kompartımanlara geçiyorlardı. Alex içinden, inşallah şimdi bir slytherin öğrencisi içeri girer de bu sessizliği bozar, diye geçirdi. Çünkü ne konuşalacak bir konu, ne de söylenecek bir söz vardı.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams Cuma Ocak 01, 2010 4:06 pm

Hiçbir şey söylemiyordu. Hiçbir şey... Kırmızı, deri koltuğun kabarmış kısmını parmağımla koparmaya başladım. Kendimi tutamasaydım, paramparça bile edebilirdim. Camı kapatıp çantamı elime aldım ve içini hırsla karıştırmaya başladım. Neredeydi bu lanet olası telefon? Karıştırdım, karıştırdım... Sinirlerim iyice bozulmaya başlıyordu. Biraz daha o salak şeyi ararsam delirebilirdim. Elimi kahrolası çantanın iyice derinliklerine soktum. Yoktu. Bir anda öfkeyle ayağa fırladım ve çantamı yere fırlatarak haykırdım. " Yok işte! Yok! NEREDE BU LANET OLASI TELEFON!? "
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua Cuma Ocak 01, 2010 4:28 pm

Sinirli bakışlar içerisinde çantasını kurcalayan Sonia'ya dikkatlice baktı. Belli ki birşey arıyordu. Ama yüzündeki kızgın bakışlar, aradığı şeyin önemli birşey olduğunu gösteriyordu. Sonia'ya sorup sormamak konusunda terettütte kaldı. Tam ağzını açıcakken Sonia ayağa fırladı ve " Yok işte! Yok! NEREDE BU LANET OLASI TELEFON!? " diye haykırdı. Aradığı şey belli olmuştu. Birden onu sakinleştirmek için; " Tamam, tamam. Sakin ol. Dur bekle, seni arayayım. " dedi. Siyah son model telefonunu çıkardı ve Sonia'yı aramak için kulağına götürdü.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams Cuma Ocak 01, 2010 4:44 pm

" KES SESİNİ! SANA İHTİYACIM YOK. GABRİEL! "
    Kendime hakim olamıyor, karşıma çıkan ilk şeye girişmek istiyordum. Birkaç tekme, yumruk... Hırsıma alabilmem için bir şeyleri pataklamam gerekiyordu. Gabriel, kompartımanın kapısını hızla açıp endişeyle yüzüme baktı. Korkmuştu. Belli ki bana bir şey olduğunu zannediyordu.
    " Tanrım, ne oldu Sonia? "
    " O lanet telefon yok! "
    " Ohh... "
    " 'Ohhh...' mu? Ne saçmalıyorsun sen? "
    " Ben de, sen öyle bağırınca bir şeyin olduğunu sanmıştım. Bekle, buluruz birazdan. "
    " Hemen! "
    Yere eğilip etrafa saçılanları topluyor, bir yandan da telefonumun çantamın içinde olup olmadığına bakıyordu. Birden gülümseyerek ayağa kalktı.
    " Neee? "
    " Unuttun mu? Telefonum fazla çalıyor, deyip onu bana vermiştin. " Çantasını açıp telefonumu uzattı. " Burada işte. "
    Hızla telefonu elinden alıp James'i aradım.
    " Alo? "
    " James, beni dinliyorsun. "
    " Buyrun, Bayan Williams. "
    " Konuşmamı kesme sersem. Grubu arkamdan okula göndereceksin. "
    " Ama efendim. Siz ve arkadaşlarınız, geçen yıl okulu birbirine kattınız. "
    " Dediğimi yap. "
    " Pekala efendim. "
    Hırsımı başka bir şeyden alamayacaktım, sanırım. Benimle yaşıt ve çocukluğumdan beri birlikte olduğum grubum, okulda yine karışıklıklar yaratacaktık. Ahh... Alex'e gelince... Hırsım ona karşı geçmişti. Öyle ya da böyle, bir kız arkadaşı vardı. Benim de bir sevgilim yok muydu? Alex, umrumda bile değildi. Şaşkın bakışları altında yerime oturup memnuniyetle gülümsedim. Gabriel ise özür dilercesine Alex'in gözlerine bakıyordu. Sağ elimi havaya kaldırıp gözlerimi kapattım.
    " Şimdi git. "
    " Peki. " Kapı kapanmış, Gabriel, dışarı çıkmıştı.
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua Cuma Ocak 01, 2010 4:51 pm

Telefon mevzusunun burada kapanmış olmasına sevinmişti. Birden cama baktı. Yavaş yavaş tüm öğrenciler trene biniyorlardı. Umduğu üzere birazdan yola çıkacaklardı ve önemli bir nokta vardı ki hala Sonia ile yalnız bir şekilde aynı kompartımanda bulunuyordu. Ağzındaki gevşemiş sakızı şaşkınlıktan yutmuştu. Birden kapı açıldı. " Birşey ister misiniz çocuklar ? " Gelen tren satıcısıydı. Birden karnının acıktığını düşünen Alex, elini cebine attı ve cüzdanını çıkardı. Yaşlı kadına doğru yürüdü ve arkasına dönerek, " Sonia, sen birşeyler ister misin ? " dedi.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams Cuma Ocak 01, 2010 4:59 pm

O kadar sinirlenip ona bağırmama rağmen hala beni düşünüyordu. Keşke ilişkimiz de böyle olsaydı, diye düşünmekten kendimi alamamıştım ama böyle yaparak bir bakıma Grayson'a ihanet ediyordum. Onunla çok iyiydik. Alex'le arkadaş kalmamız, çok daha iyi olacaktı ama onun etrafında kızlar vardı, biliyordum. Olsun. Hepsiyle teker teker uğraşabilirdim. Onun sadece bana aşık olması gibi bencil bir düşünce, her zaman ve her erkek için geçerli kalacaktı. Sakindim. İçten bir şekilde gülümsedim. " Ahh... Yiyecek bir şeyler olursa sevinirim. " Ücreti ödemek için elimi çantama götürdüm ve içinden yüz dolar çıkarıp kadına vermesi için Alex'e uzattım. " Üstü kalabilir. "
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua Cuma Ocak 01, 2010 5:21 pm

Alex'e hoş bir şekilde gülümsedikten sonra; " Ahh... Yiyecek bir şeyler olursa sevinirim. " dedi. Elini çantasına uzattı ve yüz dolar çıkarıp elime verdi. Ardından " Üstü kalabilir. " dedi. Ama Alex bunu kendine yakıştıramadı. Dosdoğru Sonia'nın verdiği yüz doları ona geri verdi ve " Ben ısmarlıyorum. Hemen geliyor. " dedi. Kadının yanına yaklaştı ve " Hmm. 2 tane hamburger ve 2 tane Kola, yanında bir tane çerez ve bir tanede... hmm... ne olabilir. Hah, tamam bir tane de splash. " dedi. Kadın aldıklarını plastik bir tepsiye koydu ve Alex'e uzattı. Ardından Alex, " Borcum ne kadar ? " diye sordu. Yaşlı kadın düşünür bir vaziyette, " Toplam borcun, üç yüz yetmiş beş dolar. " dedi. Alex cüzdanından dörtyüz dolar çıkardı ve kadına uzattı. Ardından " Teşekkürler, üstü kalsın. " diyerek cüzdanını cebine koydu. Ardından hamburger ile kolayı Sonia'ya uzattı.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams C.tesi Ocak 02, 2010 10:50 am

Ahh... Erkekler ve onların gururları... Onu incitmemek adına bir seferliğine ısmarlamasını kabul etmiştim. Aldığı hamburger ve kolayı bana uzattıktan sonra pipeti ağzıma götürüp biraz kola içtim. Soğuktu ve iyi gelmişti. Guruldamak üzere olan midem de iyice çekilmez bir hal almıştı. Hamburgerden de bir ısırık alarak Alex'e döndüm. " Eee... Yılbaşında kız arkadaşınla mıydın? " Bunu neden yaptığımı bilmiyordum ama onun hakkında birkaç bilgi edinmek iyi olabilirdi. Bu okuldan mıydı, bizimle yaşıt mıydı, en önemlisi de benim kadar güzel miydi? Sorunun cevabını Alex verecekti.
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua C.tesi Ocak 02, 2010 2:19 pm

Karnı acıkmış vaziyette hamburgerinden bir ısırık alan Alex, birden Sonia'nın " Eee... Yılbaşında kız arkadaşınla mıydın? " dediğini duydu. Ne cevap vericeğini düşündü. " Hayır, evet. Bilmiyorum. " Ne yapıyordu böyle. Kötüydü ama yalan söylemek istemiyordu. Cesaretini topladı ve doğruyu söylemek için elindeki hamburgeri kenara koydu. " Bak Sonia, benim bir sevgilim yok. Açıkcası senden sonra bir sürü teklif geldi. Ama hiçbiriyle çıkmak istemedim. Tamam seninle ayrıldık ve bunu ben istedim ama senden sonra biriyle tekrar sevgili olmak, nedense bana yanlış geldi. Bu hala sana aşık olduğumu gösteriyor aslında. Ama emin değilim. Grayson'la mutlusun. Dost kalmamız en iyisi bu durumda. " dedi. Kolasını eline aldı ve bir yudum içerek Sonia'nın şaşırmış suratına baktı.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams C.tesi Ocak 02, 2010 2:25 pm

Aman Tanrım! Bana bir kız arkadaşı olduğunu söylerek yalan söylemişti. Buna inanamıyordum. Nasıl böyle bir şey yapardı? Şimdiye kadar ondan böyle bir şey görmemiştim. Açık kalan ağzımı kapatarak bana hala aşık olduğunu itiraf ettiği cümleleri şaşkınlıkla dinledim. Hey, hey, hey... İstediğim zaten bu değil miydi? Peki neden onu mutsuzken görünce üzülüyordum. Hiçbir kıza değil de yalnızca bana aşık oluşu ve Grayson'la beni seyretmek zorunda kalışı, ona çok fazla acı veriyordu ama bunu o istememiş miydi? Neden şimdi de benim canımı yakıyordu. İyice moralim bozulmaya başlamıştı. Dolan gözlerimi başka bir yere çevirerek; " Neden peki? " dedim. " Ayrılmayı sen istemiştin. Yalan mı? " Başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor, artık konuşmak istemiyordum. Gözlerim, çok uzakları seyrediyordu.
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua C.tesi Ocak 02, 2010 3:09 pm

Gülen gözlerle bana baktı ve " Neden peki? Ayrılmayı sen istemiştin. Yalan mı? " dedi. Alex bunun üzerine ayağa kalktı ve kompartıman camını açtı. Daha sonra Sonia'ya bakarak, " Ne senle nede sensiz yapabiliyorum, İlişkimiz çok kötü, bir ilişkide sevginin dışında güvende çok önemlidir. Senin konserlerin, imza günlerin sayesinde pek görüşemiyorduk. Ama kendine göre birini buldun. Grayson bir basketbolcu ve maçları var. İkinizin de işleri var. Tam bir uyum sağladınız. Beni boşver, ben başka birini bulurum. " dedi ve Sonia'yı daha fazla üzmemek için kompartımandan dışarı çıktı.
    Carl Jamesson
    Carl Jamesson
    Ravenclaw 5. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
    Rp Partneri : Tek istediği Sonia...
    Patronus : Beyaz Kaplan
    Yetenek : Kurtadam.
    Lakap : Lyon.
    Soyunuz : McCharty Ailesi.
    Ruh Hali : 8. Kompartıman Dusunc10
    Tanınmışlık : 0

Mesaj tarafından Carl Jamesson Paz Ocak 03, 2010 10:43 am

Kalabalık, kalabalık, kalabalık... Kalabalıktan nefret ediyordum. Bu tür ortamlarda insanların omuzlarına çarpmamak neredeyse imkansızdı. Ayrıca sürekli ayaklarıyla valizime takılıp duruyorlardı. Bağırıp çağırmamak için kendimi zor tutuyordum. Gitmek istemediği için babasının paçalarına yapışmış, salya sümük ağlayan bir çocuğun yanından geçerken ona tiksintiyle baktım. Çocukluğumuzda çoğumuz, aptal olduğumuzun farkına varamazdık. Şimdi düşününce eskiden yaptıklarımız, o kadar saçma geliyordu ki... Bir dakika, ben ne saçmalıyordum şimdi? Önüme bakıp bu sene ilk kez gideceğim Hogwarts Ekspressi'ni arıyordum. Evet, Hogwarts'a ilk kez gidiyordum ama en az tecrübeliler kadar bilgiliydim. Babam, ev eğitimim için binlerce dolar harcamıştı. Bu yüzden aralarında hiç Fransızlık yaşayacağımı zannetmiyordum.

Tren görevlilerinden birinin beni hiçbir şey söylemeden bir anda kolumdan tutp sürüklemesine epey şaşırmıştım. Yeni olduğumu anlamış ve beni trene götürüyor olmalıydı. Tahmin ettiğimiz gibi okula giden trenin önünde beni durdurup valizimi aldı. Surat ifadesinden yaptığı işten hiç memnun olmadığı belli oluyordu. Bakışları bile duygusuzdu. Beni kapıya doğru yaklaştırarak; " İçerideki kompartımanlardan birine yerleş, evlat. " dedi. Teşekkür ettikten sonra basamakları çıkıp dar ve uzun koridora girdim. Öğrencilerin çoğu çoktan yerlerine geçmişti. Bazıları ise hala koridorda boş bir kompartıman arıyordu. İçlerinden birisi hızla yanımdan geçip gitti. Sekizinci kompartımandan çıktığını görebilmiştim. Herhalde orada oturmaktan vazgeçti, diye düşünüp içeri girdim. Aman Tanrım, o da neydi öyle? İçeride sarışın ve epeyce göz alıcı kıyafetler giymiş, etkileyici bir kız oturuyordu. İnanamıyordum. Üstelik onu daha önce gördüğümü anımsıyordum. Evet, evet. Lady GaGa denen şarkıcı değil miydi o? Onun bir cadı olduğunu hiç bilmiyordum. Müziğini dinlemiş ve sesine hayran kalmıştım ama böyle bir şeyi hiç tahmin edememiştim. Şaşkın bir ifadeyle beni gördüğünü farkettim. " A-afedersin. Ben, burada olduğunu bilmiyordum. " Güzelliği karşısında dilim tutulmştu.
    Gibson Taylor
    Gibson Taylor
    Slytherin 4. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Ölüm Yiyenler
    Rp Partneri : Aranıyor!
    Patronus : Henüz yok!
    Yetenek : Yok
    Lakap : yok
    Soyunuz : Yok
    Ruh Hali : 8. Kompartıman Aggres10
    Tanınmışlık : 3

Mesaj tarafından Gibson Taylor Paz Ocak 03, 2010 12:58 pm

Gibson en sonunda boş bir kompartıman bulmuştu. İçerden en iyi arkadaşı olan Sonia'nın sesi geliyordu. Hemen kompartımana gizlice baktı içerde Carl ve Sonia vardı. Onları görünce rahatladı aslında Carl'ı tamm olarak tanımıyordu ama bir kaç kere konuşmuşluğu vardı. Carl aynı Gibson gibi içine kapalı bir büyücüydü. Ama fazla zeki olduğundan Ravenclaw'lıydı. Aslında Gison onun Slytherin'e gelmesini çok istiyordu fakat o başka bir binaya geçtiği için hiçbir zaman iyi anlaşamıyacaklarını biliyordu. Kompartımanın kapısına yöneldi. İçerden Carl'ın konuşma sesleri geliyordu. Aslında içerde diğer en yakın arkadaşının yani Alexânder'ın eşylarından vardı. Kompartımanın kapısını çalıp içeri girdi. Sonia koltukta yerleşmiş bir şekilde oturuyordu Carls ise tam tersi ayakta Sonia'yı izliyordu. Gibson içei girince herkez ona baktı. Gibson'ın üzerinde beyaz bir gömlek vardı. Altında ise mavi kot bir pantolon vardı. Gibson '' Selam '' dedi ve sonrada boş bulduğu yere oturdu.
    William Jack Marjanovic
    William Jack Marjanovic
    Slytherin 4. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Tabii kide KARANLIK!
    Rp Partneri : Önce dersler, sonra sevgili. :J
    Patronus : Turuncu Gür Kürklü Aslan! ~~
    Yetenek : Zihinfendar! xD ( Zihninizi Okuyabileceğim! xD )
    Kan Saflığı : SaFKaN-Lee! ( Daha ne Olacaktı ki? =| )
    Lakap : Will & Ced ~ ( Ced geçmiyor ama Ced diyorlar. xD )
    Soyunuz : Büyük ihtimalle süper ünlü birinden gelmiştir. Yoksa soy adım demezdim ... xD
    >Marjanovic<
    Tanınmışlık : 0

Mesaj tarafından William Jack Marjanovic C.tesi Mayıs 01, 2010 9:30 am

Upuzun bir aradan sonra yeniden okula dönmek için tren istasyonunun yolunu tutmuştu. O gün hava yağmurlu ve nemliydi. William'ın sevdiği hava tipi olsa da bugün için kötüydü. Üstünde cüppesi ve ayaklarında kalın, kahverengimsi bir bot vardı ve yürüdüğü yerler ıslaktı. Her adım atışında su sesi kulağı sanki tahtayı tırmalayan tırnak gibi cızıldıyordu. Sonunda istasyona ulaştığında çevresinde bir çok sınıf arkadaşı ve farklı sınıflardan öğrenciler vardı. Görüş alanı çok kısıtlıydı çünkü hava sisliydi ancak konuşulanlara göre birçok insan vardı. Oraya gittiğinde Gibson'u ve hiç tanımadığı ancak tipinden ukala bir raven öğrencisi gördü. Gibson'a hiç selam bile vermeden 8. kompartımanın yolunu tuttu. Orayı bulduğunda en kıytı ve en sessiz yerden bir oturak buldu ve oturdu. Gözü dışarıda yağan sisli, nemli ve akın akın usulca yağan yağmurdaydı. Bir Slytherin öğrencisine selam vermemesi geldi aklına birden ve sağına dönüp tek kelimeyle ;

" Selam. "

Ukalaca bir gülümseyiş, hemen ardından asık surat. Evini terketmek istemese de sanırım yeni maceralara yelken açmanın iyi bir fikir olduğunu düşünüyordu. Tren yavaşça hareket etmeye başladı ve o anda usul ve asil bir sessizlik çöktü kompartımanı...

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 12:15 am