isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

Ayrılık

Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua
    Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Karanlık
    Rp Partneri : Karizma var da kız yok xD
    Patronus : x Griffon
    Yetenek : Çatalağaz
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Emrys
    Soyunuz : Spectua
    Ruh Hali : Ayrılık Agresi10
    Tanınmışlık : 42

Ayrılık Empty Ayrılık

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua C.tesi Ara. 12, 2009 7:31 pm

A Y R I L I K

Karanlık gecenin korkutucu saatlerinde, sessizliğin verdiği endişeli tavırların hükmünü taşıyarak hızlı adımlarla ilerleyen Alexânder, buluşma saatine yetişebilmek için etrafına bakmadan yürüyordu. Buluşacağı kişinin Sonia olması da hızlı adımlar atmasına nedendi. Bilemediği, ismini veremediği bir durum meydana gelmişti. Artık ona hissettiği şey aşk değildi. Peki Sonia bunun farkındamıydı. Bunu bilmiyordu. Tek bildiği birazdan olacak konuşmanın ayrılık üzerine olduğuydu. Kuytu köşelerden kestirme arayan Alex, yanıp sönen sokak lambalarına aldırış etmeden karanlık geceyi sineye çekiyordu. Domuz kafasına çok az kala birazcık durup düşündü. Karşısına geçip neler diyeceğini, onu üzmeden nasıl ayrılacağını akıllıca düşündü. Birçok kelime kafasında tasarlanıyor, cümleler kurmasına yardımcı oluyordu. En sonunda onu kırmadan söyleyecek birkaç sözcük bulabilmişti. Birkaç adım daha attı ve karşısına çıkan Domuz Kafasına giriş yaptı. İpsiz sapsız sarhoşlarla dolu, kavgalar ve tartışmalarla sürükleyici ve ağızdan çıkan birkaç küfürle olağanüstü olaylara tanık oldu. Birkaç bozuk ışık lambasıyla aydınlatılmaya çalışılan mekan, oldukca macera doluydu. Ama bugün macera değil, hayat dolu dakikalar yaşayacaktı. Gece lambalarının sağlam olduğu bir duvar kenarında 2 kişilik küçük bir masa gördü. Kimsenin rahatsız etmediği bir köşe olduğu için oraya ilerledi ve büyük bir merakla Sonia'yı bekledi. Birden yanına bir adam yaklaştı. Sözde garson, ama görünüşte barbar bir herif ona; " Hoşgeldin, Eee evet ne istiyorsun bakalım. " dedi. Sonia'yı beklemek isterdi. Ama birşeyler içmekten kendini alıkoyamadı. " Bir tane Kaymak Birası istiyorum. Zencefilli olsun. " dedi ve hem Sonia'yı hemde Kaymak birasını bekler vaziyette etrafına bakındı.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın
    Taraf : Ölümyiyen
    Rp Partneri : Boşta.
    Patronus : Vaşak
    Yetenek : Veela
    Lakap : Lady GaGa, Sasha.
    Soyunuz : Williams Family
    Ruh Hali : Ayrılık Seytan10
    Tanınmışlık : 37

Ödüller : YoK

Ayrılık Empty Geri: Ayrılık

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams Paz Ara. 13, 2009 7:04 am

Sonia, kafasını cama dayamış, dışarıdaki insanları seyrediyordu. Bugün, onun için en zor günlerden biri olacaktı. Alex'le olan her şeyi bitirecekti ama ona bir zamanlar duyduğu aşkın hatrına, onu üzmeyi hiç istemiyordu. Nasıl yapacağını düşünürken limuzin, Domuz Kafası'nın önünde durdu. Gelmişlerdi. Sonia'nın kalp atışları hızlanmaya, nefesi kesilmeye başladı. Böyle bir şeye hiç hazırlıklı değildi. Fakat, yapmak zorundaydı. O, Grayson'la çıkıyordu. 'Belki de, o da birini bulmuştur.' diye kendini teselli etmeye çalıştı, Sonia. Böylece ayrılmak, çok daha kolay bir hal alacaktı. Şoförün koşup, onun kapısını açmasıyla kız, dışarı çıktı.

Alex, niye böyle iğrenç bir yerde buluşmak istemişti acaba? Etrafta bir sürü sızan, küfreden ve birbirlerine sataşan 'yaratık' vardı ve o, Sonia'yı buraya davet etmişti. Bunun sebebini gerçekten merak ediyordu. Gözleriyle etrafı taradıktan sonra küçük, ilgi çekmeyen bir masada Alex'in onu beklediğini gördü. Kötü görünmüyordu. Ayrılık, onda hiçbir yanetki yaratmamış gibiydi. Sonia, bunu görünce rahat bir nefes aldı ama genç adamın içindekileri henüz bilmiyordu. Elindeki çantayı, onunla içeri giren korumasına bıraktıktan sonra dışarda beklemesini söyleyip Alex'in yanına geldi. Karşısındaki boş sandalyeye oturdu ve bir-iki saniye sol taraflarındaki iki küfreden adama iğrenirmiş gibi baktıktan sonra Alex'e döndü. " Merhaba, Alex. "
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua Paz Ara. 13, 2009 9:32 am

İçimde birşey vardı. Adını koyamıyordum. Bir yandan delicesine hoşlanıyordum. Bir yandan nefret dolusu bir hisle karşılaşıyordum. Emin olduğum şey artık ona karşı birşey hissetmiyordum.

Birden kapı açıldı ve içeri alımlı bir şekilde Sonia girdi. Girer girmez de üstüne ilgiyi çekmişti. Tüm yaratıkların ağzı sulanmıştı. Ama artık ilgisini çekmediği için birşey yapmamıştı. Birden ona doğru yaklaştı. Masaya oturdu ve " Merhaba, Alex. " dedi. Alex küstahkar bir şekilde kafasını kaldırdı ve " Merhaba, hoşgeldin. " dedi. Neden burada buluştuk havasında etrafına baktı. Gözlerinden iğrendiği belli oluyordu. Bir bakıma haklıydı. Ama şevkîni kırabilmek için burada buluşmuşlardı. Aniden sözde garson herif kaymak birasını getirdi ve Sonia'ya " Birşey içer misin fıstık ? " diye sordu. Alex'in içinden bir yumruk atmak geldi ama sakince ayağa kalkarak " Mesafeli ol ve hanımefendi'ye de bir kaymak birası getir. " dedi ve onu ortamdan uzaklaştırdı. Bir yudum kaymak birasından aldı ve söze başladı.

"Artık aramızda birşey kalmadığını düşünüyorum Sonia. Artık o şehvetli dakikalarımız yok. En önemlisi de birbirimize bakan aşk dolu sevişmeler yok. Artık bu ilişkiye daha doğrusu adını koyamadığımız bu bağa katlanamıyorum. Üzülerek belirtek istiyorum ki senden ayrılmak istiyorum. Zorluk çıkarmazsan sevinirim." dedi ve kaymak birasından bir yudum daha aldı.
    Sonia Michelle Williams
    Sonia Michelle Williams

Kadın
    Taraf : Ölümyiyen
    Rp Partneri : Boşta.
    Patronus : Vaşak
    Yetenek : Veela
    Lakap : Lady GaGa, Sasha.
    Soyunuz : Williams Family
    Ruh Hali : Ayrılık Seytan10
    Tanınmışlık : 37

Ödüller : YoK

Mesaj tarafından Sonia Michelle Williams Paz Ara. 13, 2009 9:42 am

Alex, nazik ama soğuk bir tavırla karşılamıştı Sonia'yı. Bir anda çam yarmasına benzeyen, neredeyse pislikten ölecek hale gelmiş bir adam, yanlarına gelere Alex'in önüne kirli bir bardak koyduktan sonra güzel kıza döndü. Medeniyetsizce bir şey içip içmek istemediğini soruyordu. Alex, sakince ayağa kalkarak, iğrenç adamı uyarıp, onu uzaklaştırdı. Sonia, Alex otururken; " Sağol. " demişti. " Ama ben bir şey içmeyeceğim. Ayrıca sen de içmesen iyi edersin. Çünkü burayı neredeyse b*k götürüyor. " Alex, buna rağmen önündeki lekeli bardaktan bir yudum aldı vr söze başladı. " Artık aramızda birşey kalmadığını düşünüyorum Sonia. Artık o şehvetli dakikalarımız yok. En önemlisi de birbirimize bakan aşk dolu sevişmeler yok. Artık bu ilişkiye daha doğrusu adını koyamadığımız bu bağa katlanamıyorum. Üzülerek belirtek istiyorum ki senden ayrılmak istiyorum. Zorluk çıkarmazsan sevinirim. "

Sonia, gülmemek için kendini zor tutuyordu. Fakat daha fazla dayanamayarak büyük bir kahkaha patlattı. Alex'in mafya babasına benzer tavırları bir yana, bu işin çok zor olacağını sanmıştı. Öksürerek kendini toparlamaya çalıştı. Fakat hala arada bir gülüyordu. " A... Afedersin. Ahahaha... Öhö. Şeyy... Yalnızca bunu söylemen için geldiğimden beri... Pppfffff... Dua... Dua ediyordum da. Çok zor olacak zannetmiştim. "
    Alexânder C. Spectua
    Alexânder C. Spectua

Erkek

Mesaj tarafından Alexânder C. Spectua Paz Ara. 13, 2009 9:50 am

Medeniyetsizce kahkahalar atarak kıkırdayan Sonia, anlaşılan gelmeden önce elma suyu filan içmişti. Bu tavırlarına anlam veremeyen Alex, neden güldüğünü merak ediyordu. Tam soracaktı ki kekeme sözleri olayı aydınlattı. "A... Afedersin. Ahahaha... Öhö. Şeyy... Yalnızca bunu söylemen için geldiğimden beri... Pppfffff... Dua... Dua ediyordum da. Çok zor olacak zannetmiştim. " dedi ve var gücüyle şaşırdı. Hislerinin aynı olması cidden çok güzeldi. Birden ufak bir gülümseme attı ve kaymak birasının son damlalarını içerken Sonia'nın yüzüne baktı. Bu güzel yüzden mağrum olacak olması gerçekten üzücüydü. Sonia'ya " Aşkımız sürmedi ama dostluğumuz umarım ilelebet sürer. " dedi ve ayağa kalkarak " Artık kalkalım mı seni bu iğrenç yerde daha fazla tutmak istemiyorum. Kollarımı sıvamak zorunda kalmayayım. " dedi ve bazı şeylerin iyi gittiğini düşünerek gülümsedi.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 11:17 am