isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

sıcak bir kahve....

Chuck Hooker
    Chuck Hooker
    Gryffindor 3. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Banane ya milletten...
    Rp Partneri : Cassandra Elaé Thorsey
    Kan Saflığı : Melez.
    Lakap : Skt one
    Soyunuz : Hokker
    Ruh Hali : sıcak bir kahve.... Seytan10
    Tanınmışlık : 0

Ödüller : YoK

sıcak bir kahve.... Empty sıcak bir kahve....

Mesaj tarafından Chuck Hooker Cuma Ara. 04, 2009 5:59 pm

Off yine bir sabah,gözlerime vuran güneş ışığından tiksiniyorum...Okul tatil olduğundan beri İngiltere de kaldım,annemin yanında...frankie nin yanında.O İngilterede çok mutlu bana halen buranın Amerikadan daha güzel olduğunu anlatmaya çalışıyor ama maleseff sevmiyorum bu şehri...,Yatağımdan yavaş yavaş kalktım.Banyodaki aynanın karşısına geçip saçlarımı ellerimle taradım.Ne tesadüf yine şekilsiz...Umarım çok iyi bir gün olur benim için.Boş boş oturmakdan sıkıldım.Dışarı çıkıcam ve kafamı dağıtacağım.Yeni arkadaşda bulabilirim,herkesi çok özledim.

Kahvaltı masasında oturan kardeşimin yanına yerleştim.Annem herzamnki gibi şikayet ediyordu.Yok bilmem ne olmuş,Frankie eve geç geliyormuş,ben odamdan çıkmıyormuşum,ne bekliyor ki lanet olasıca beni buraya hapsetti babamla görüşemiyorum,arkadaşlarımdan hiçbir haber yok....Şansını fazla zorluyor.Kulaklığımı taktım onu duymak bu dünyada en son isteyeceğim şeydi.Kasemde duran-ne olduğunu halen çözemediğim-şeyi yemeğe uğraşıyordum.Nedense kahvaltı yapmaktan hiç hoşlanmıyorum.Dalmıştım ''şeyy..Chuck '' diye bir sesle irkildim.Frankie idi bu elindede kulaklığılım teki asılı duruyordu.''Efendim'' dedim bıkkın bir ses tonuyla...''bugün beni idare edebilirmisin..??'' diye sordu küçük kardeşim,normal herzaman yaptığımız şey ya o beni yada ben onu hep idare ederim.''Tamam...'' dedi aynı ses tonuyla.Cikledi ve yanağıma bir öpücük kondurup odasına koştu.Yaklaşık bir 10 dk sonra geri geldi.Gayet güzel görünüyordu.Olmuş anlamında kafamı sallayıp bende odama çekildim.Hava kapalı görünüyordu.Üzerime bir kapsonlu alıp kont pantolonumu giydim.Evden beraber çıkıcak ve o arkadaşlarıyla takılırken ben aylak aylak gezicektim...Kapıda duran kaykayımı aldım çabucak onsuz bir hiçtim...Beraber yürürken bana arkadaşlarını ve -tabiki- erkek arkadaşını anlatıyordu.Çok tatlıymış onu hiç üzmüyormuş falan,aslında kardeşim basit kızlardandı onu mutlu etmek çok kolaydı...,

Onunla sokağın bitişinde ayrıldığımızda kendi iç dünyama geri döndüm.Kaykayımı yere koydum.Kaymaya başladım.Önüme bakıyordum...Kimseye çarpmamaya çalışırken tam o sırada bişeyler oldu.Kaykayım benden bagımsız hareket etti ve yere düştüm.Birinin bana güldüğünü duydum.''Ahhh lanet olsun tam da sırası '' diye düşürken kafamı gülen kişiye doğru çevirdim.Nee?? Cassandra mı bu ?.İnanmıyorum.Sanırım Şanslıyım.Okuldan arkadaşım o benim.''Ca...cassandra ? '' dedi.Yerden hızlıca kalktım ve üzerimi temizledim.Kaykayımı yakalayacak zamanım yoktu.Zaten annem almıştı ve dengesi berbattı...''Naber..?Seni gördüğüme çok sevindim...'' diye ekledim.Bu kızı pek tanımıyorum ama hoş biri.Kendimi rahat hissediyorum yanında.Onu gördüğüme gerçekten çok sevinmiştim.Yüzüm uzun zamandır ilk defa gülüyordu...
    Cassy S. Xenia Valerié
    Cassy S. Xenia Valerié

Kadın
    Taraf : Karanlığa mı dönüyoruum ne o.O
    Yetenek : Metamorfmagus
    Kan Saflığı : safkaN
    Lakap : Adyy
    Ruh Hali : sıcak bir kahve.... Delibo10
    Tanınmışlık : 1

sıcak bir kahve.... Empty Geri: sıcak bir kahve....

Mesaj tarafından Cassy S. Xenia Valerié Cuma Ara. 04, 2009 6:55 pm

Klasik iğrenç bir gün gibiydi bu günde... Her zamanki gibi korkunç bir kabustan uyanmış , terden sırılsıklam olmuştum. Yüzümde sıcak bir ıslaklık vardı sanki.Ellerimi yüzüme doğru götürdüm ve ıslaklığı hissettim. Yine ağlamıştım ... O sırada kapı aniden açıldı . Babamın yüzünü görünce ona doğru dönüp kaşlarımı çattım , bir yandan ağladığımı görmemesi için gözlerimi silmeye çalışıyordum. Birkaç haftadır durumlarımı biliyordu ve bu onu çok üzüyordu. Mavi gözlerini dikince durumu fark ettiğini anladım ve ortamı yumuşatmak için söylendim " Lanet olsun baba... Kapı tıklatmayı bir türlü öğrenemedin." Sözleri söyledikten sonra geniş bir gülümseme yaydım suratıma... Yapmacıktı biliyorum ama olsun işe yarardı her zaman. "Evet haklısın Cassy... Özür dilerim" diyerek gülümsememe karşılık verdi ve yanağıma bir öpücük kondurdu. Kahvaltının hazır olduğunu söyleyecekti büyük ihtimalle fakat bugün onu masada yalnız bırakmak zorundaydım . "Biraz yürüyüşe çıkmak istiyorum... Kendime gelmem için..." Bir şeyler geveledim.Neyse ki babam anlayışlıydı. "Tabiiki... Git." Der dermez onu kapı dışarı ettim ve üzerime rahat bir şeyler geçirdim. Hava soğuk muydu acaba? Kimin umrunda hasta olmam işime bile gelebilirdi doğrusu. Yinede ince bir hırka kaptım ve kendimi dışarı attım.

Daha ilk dakikadan rahatlamıştım. Hızlı hızlı yürüyor , mümkün olduğunca uzaklaşmaya çalışıyordum. Rüzgar suratıma bir tokat gibi çarpıyordu ve önümü tam olarak göremiyordum. Biraz ileride yavaş yavaş yaklaşan kaykaylı bir çocuk gördüm. Surat oldukça tanıdık gelmişti.Bu yüzden yeşil gözlerimi çocuğun üzerine diktim. Sonra aniden bir şeyler oldu ve çocuk yerdeydi. Bir kahkaha attım ister istemez . Çocuk artık çok yakınımdaydı ve onu tanımıştım ; Chuck... Çok fazla konuşmamıştık daha önce. Aynı binada olmamız karşılaşmamıza ve küçük sohbetlere yardımcı oluyordu o kadar... Chuck bir şeyler söyleniyordu, henüz görmemişti beni.Daha sonra kafasını kaldırdı ve biran şok olmuş gibiydi... Bu hali oldukça sevimli ve komikti. Her zamanki Chuck duruyordu karşımda; karışık , harika saçları ve bana kusursuz gelen suratı...Adımı kekeleyerek söyledikten sonra ''Naber..?Seni gördüğüme çok sevindim...'' diyerek devam ettirdi konuşmasını... Güzel gözleri bana doğru bakıyor , konuşmamı bekliyordu. "Ah.. Chuck bende seni gördüğüme çok sevindim...Görüşemiyorduk ne zamandır" Diyerek istemsizce gülümsedim ve ona fırsat vermeden tekrar konuştum." Kaykayın... ıhm.. Sen iyisin değil mi ? " Lanet olasıca dilim yine tutulmuştu işte. Chuck 'tan cevap beklerken gözlerimi huzursuzca kaçırıyordum onun üzerinden...
    Chuck Hooker
    Chuck Hooker

Erkek

Mesaj tarafından Chuck Hooker C.tesi Ara. 05, 2009 1:09 pm

Cassandra beni süyor gibiydi.Sonunda gülmeyi kesmişti.Rahatlamıştım.Rezil olmak umrumda değildi ama kesinlikle yanlış zaman ve mekanda karşıma çıkmıştı..."Ah.. Chuck bende seni gördüğüme çok sevindim...Görüşemiyorduk ne zamandır" Diye konuşmaya başladı.Ever bayadır görüşemiyorduk aynı binayı ve sınıfı paylaşıyorduk.Çok konuşmasak da yeni farkediyorumda onu görünce içime bir umut doğuyordu.Nee ?? umut mu ?? Ne saçmalıyorum ben böyle ?? Bu aralar bazı konularda çok tuhafım....

Ben içimdeki şeytanla laf dalaşına girmişken oda benim gülümsememe karşılık veriyordu.Konuşmam gerek biliyorum...Tam ağzımı açacakken '' Kaykayın... ıhm.. Sen iyisin değil mi ? '' sorusuyla susmak zorunda kaldım.İçinden birşeyler mırıldanıyordu.Kendine kızıyor gibiydi, ''sorun değil...zaten çok kötüydü annem almış bu işten hiç anlamıyor '' dedim.Aile sorunlarımı bugüne kadar kimseden saklamamıştım,Üzgünüm ben öyle içine kapanık bunalım tiplerden değilim,Acı çekmem ,çekersem de paylaşırım...,

Uzun bir sessizlik olmuştu elimle boynumu ovarak ''iyiyiyim...ama sıcak bir kahve ile çok daha iyi olabilirim...yani eğer müsaitsen..? ''...Randevu değildi bu sadece biraz tanıdık muhabbeti yapmak istiyordum,hatta belkide biraz kim kiminle...? falan işte .Heheheh ama bu kişinin Cassandra olması beni daha da heyecanlandrmıştı.Bana yabancıydı nelerden hoşlanıyor nelerden nefret ediyor bilmiyordum.Ama şunu çok iyi biliyorum çok eğlenceli ve kafa dengi biri ,onun konuşmasında kendimi kaybedebilirdim,daha başka ne isterim ki ??
    Cassy S. Xenia Valerié
    Cassy S. Xenia Valerié

Kadın

Mesaj tarafından Cassy S. Xenia Valerié Paz Ara. 06, 2009 10:00 pm

Kendimi çok tuhaf hissediyordum doğrusu... Tuhaf ama mutluydum. Küçük çocuklar gibi salak salak sırıtırken Chuck ' ın rahatlatıcı sesi kulaklarıma doldu. ''Sorun değil...zaten çok kötüydü annem almış bu işten hiç anlamıyor '' Yine bir kahkaha patlatmak geldi içimden. " Tanrımm.. ne kadar salak oldum." diye düşünmeden edemedim. Belkide şu anda düşünmem gereken şeyler bunlar değildi. Kendime kızmayı bırakmaya çalışırken oldukça uzun bir sessizlik oldu. Adeta dilim tutulmuştu. Kafamdan binlerce soru geçiyordu ama hiç birini söyliyemiyordum.Neler oluyordu bana?

Tek sessiz kalan ben değildim neyse ki Chuck ' ta oldukça düşünceli ve sakin görünüyordu.Gözlerimi onun üzerine yoğunlaştırdığımda bir canlılık belirtisi gösterdi ve ''İyiyiyim...ama sıcak bir kahve ile çok daha iyi olabilirim...yani eğer müsaitsen..? '' diyerek beklediğim tarzda bir soru yöneltti bana. Onun yanından gitmek istemiyordum. Şu anda olamazdı.Bu yüzden adeta "işte bu!" dercesine atladım ve " Gerçekten harika olur.Şu anda tek yapmak isteyeceğim şey..." Bunları söylerek sırıttım ve aklımda neler konuşacağımızın provasını yapmaya başladım. Kendimi gerçekten çok şaşırtıyordum. Ben kimseyi umursamam ki. Yani umursamazdım ve yine umursamayacağım... Kafamın içini meşgul eden şeyleri uzaklaştırmak istercesine gülümsedim. Chuck'tan bir hareket bekliyordum. Her şeyi ona göre yapmak istiyordum...
    Chuck Hooker
    Chuck Hooker

Erkek

Mesaj tarafından Chuck Hooker Perş. Ara. 10, 2009 5:21 pm

cassandra heyecanla " Gerçekten harika olur.Şu anda tek yapmak isteyeceğim şey..." dedi.Ihmm bu hoşuma gitti heyacan her zaman iyidir. ''Pekala '' diye cevapladım onu.Benimde şu anda tek yapmak istediğim onunla takılmaktı.İçimdeki şey beni sürekli dürtüyordu.Gülümsedim ve elimle burnumun üstünü ovuşturdum.Beraber yürümeye başladık.Nereye gideceğimizi ben bilmiyordum.Anın kontrolünü Cassandra ' ya bırakmıştım.Kuşkusuz benden daha iyi bir rehberdi.Bana etrafıda tanıtıyordu.Şurada çok iyi canlı müzik yaparlar veya şuranın servisi berbat gibi birşeyler işte.Şimdi yanlız olsaydım neler yapardım.Düşündüm de hiçbirşey.Şu anda olabileceğim en iyi yerdeydim bunu çok iyi biliyorum.Liverpool düşündüğüm gibi kötü değildi.Yavaş yavaş buraya ısınmaya başladım.Arada gözlerimi Cassandra dan kaçırıp etrafdaki kızlara bakıyordum.Çok güzeller vardı aralarında.Cassandra'dan daha güzeller.Ama birşeyler yanlıştı onlarda.Eksiklikleri vardı.Göz göze gelince hemen gülümsüyorlardı.Saçma,insan yabancılara bu kadar sıcak davranmamalı bence.Cassandra ' daki masumluk onlarda yoktu.Yorulmaya başlamıştım.Gözlerimi tekrar Cassandra'ya çevirdim.Çok hoş görünüyordu.Küçük bir kız çocuğu gibiydi.Merlinin sakalı adına hiç sıkılmışa benzemiyordu.Fazla ilgili görünmediğime eminim.Ona hakkını vermeliyim,gerçekten iyi.

Neyse ki sonunda durdu ve eliyle güzel bir cafe yi işaret etti.'' Güzel tercih '' dedim.Yanımda öylece duruyordu.Acaba neler düşünüyordu ?.Onunla beraber sessizliğe gömüldüm.Bu durumdan sıkılmaya başlamıştım.Geveze gibi görünmek istemiyordum. Bu nedenle onu o şekilde sonsuza kadar bekleyebilirim...
    Cassy S. Xenia Valerié
    Cassy S. Xenia Valerié

Kadın

Mesaj tarafından Cassy S. Xenia Valerié Perş. Ara. 10, 2009 6:45 pm

Zaman adeta bozuk bir saat gibiydi... Aradaki sessizlikler oldukça yoruyor ve düşündürüyordu beni. Chuck mutlu muydu acaba? Tam olarak bir tepki göstermiyordu. Bir duygu arayışı içinde ona bakmaya çalışıyordum. Bir yandan da harekete geçmiştim. Aktif olmaya çalışıyor, yürürken etrafı tanıtıyordum. Fakat içimde koskocaman bir burukluk vardı ; Chuck beni takmıyordu bile... Etraftaki kızlara bakıyordu. "Tipik erkekler.." kendi kendime konuşup kızıyordum. Bozuntuya vermemem gerekiyordu ama yüzüm asılmıştı işte. Bunu ben bile fark edebiliyorsam Chuck kesin anlamıştır.! Yanlış şeyler düşünmüş olmayı umarak tekrar tekrar yan gözle bakıyordum Chuck'a . Ve yine yine yine... Ne zaman baksam etraftaki kızlara dikmiş oluyordu gözünü. " Bundan banane! İstediğine bakar." diye düşünüyordum. Daha doğrusu düşünmek için çabalıyordum ama içimde çözemediğim bir parça " Hayır..! O benim." Diyordu. Komik ama acındırıcıydı halim.

İçimde kendimle savaşı sürdürürken kafamda kurguladığım yere gelmiştik bile. Parmağımı yavaşça cafeye doğrulttum. Elimin titrediğini hissettiğimde tam bir utanç kaynağı olduğumu fark ettim. Sonunda Chuck konuşarak " Güzel tercih." dedi. Buda bir gelişmeydi. Seçtiğim yeri beğenmesi beni memnun etsede kafamı kurcalayan saçma düşünceler gülümsememi engelliyordu."Ne yapmalıydım?" Sürekli Chuck'tan bir tepki bekliyordum ama bu arkadaşlığımızı engelliyordu sanki... Nedense o ilgilenmiyordu benimle. Başka şeyler vardı kafasında. İkimizde duruyorduk; sadece duruyorduk... Sonunda dayanamadım ve koca çenemi açtım. "Chuck.. Bir sorun mu var? Suskunsun... Yani biraz.. Eğer anlatmak istersen dinlerim seni." Şu anda tek söyleyebileceğim bunlardı. Cesaretimi topladım ve Chuck 'ın gözlerine açık açık baktım. Bir cevap bekliyordum; sadece bir cevap...
    Chuck Hooker
    Chuck Hooker

Erkek

Mesaj tarafından Chuck Hooker Cuma Ara. 11, 2009 2:03 pm

Sonunda sessizlik sona ermişti."Chuck.. Bir sorun mu var? Suskunsun... Yani biraz.. Eğer anlatmak istersen dinlerim seni ''.Nee? bir sorun mu vardı.Kendimi kötü hissettim.Onu üzmüştüm.Bana bakıyordu.Gözlerimin tam içine.Gözlerimi ondan kaçırmadım.Bu herşeyi mahvederdi.

''Ha..hayır hiçbir sorun yok Cassandra '' dedim.Adını bastırarak söylemiştim.Bu kızları hep etkilerdi.Neler düşündüğünü bilmek için şu an herşeyimi verebilirdim.Sanırım ondan hoşlanmaya başlamıştım.Ben onun kadar iyi değildim.Ona layık değildim.Onu kırardım,üzerdim.Ama neler hissettiğimi ona söylemeliydim. '' Lütfen beni yanlış anlama...şu an çok mutluyum burda olmak çok güzel inan bana ''. Yalan değildi.Tüm kalbimle söylemiştim.Bu anı hiçbirşeye değişmezdim.Kalbim hızlı hızlı çarpıyordu.Neler oluyor bana...Chuck kendine gel.Daha yeni kurtuldun aşk belasından,Kendimi toparlamalıyım en azından.Cassandra bu Chuck'ı hak etmiyordu..
    Cassy S. Xenia Valerié
    Cassy S. Xenia Valerié

Kadın

Mesaj tarafından Cassy S. Xenia Valerié Cuma Ara. 11, 2009 2:48 pm

Kendimi gerçekten kötü hissediyordum..." Biraz fazla mı üzerine gittim acaba?" Diye düşünmeden yapamadım. Kesinlikle hareketlerinde beni üzecek şeyler yapmıyordu. Oldukça hoş, etkileyici ama bir o kadarda huzursuzdu. Sorduğum sorudan sonra pişman oldum. Belki söylemek istemiyordu bana. Olabilirdi tabiiki belki yakın görmüyordu beni? Aman tanrım neler saçmalıyorum ben..!? Arkadaşımdan başka bir şey değildi benim için.. Neden bu kadar takıyordum anlayamıyordum. Yapım gereği pek umursamaz , düşünmezdim kimseyi. Ama şimdi... Chuck' tan anlayamadığım bir şekilde kopamıyordum ve çok feci şekilde kapana sıkışmıştım. Kaçıp uzaklaşmak istiyordum. Zaten yeteri kadar rezil olmuştum. Belliki Chuck'ta memnun değildi durumundan. Ne olduğunu anlayamadan çok ani bir hareketle gözlerini tam kendi gözlerimin için hissettim. İşte o an kalbim takılmış, bozulmuş bir oyuncak gibi atıyordu.

Güzel dudklarını araladı ve fısıldarcasına bir şeyler söyledi. ''Ha..hayır hiçbir sorun yok Cassandra '' Adımı söylerken bütün sıkıntılarım gider gibi oldu, fakat sonra bir kaç kat daha fazla arttı. Ölmek istiyordum sanki. Çünkü gerçeği anlamıştım ; Chuck için ölebilirdim... Nasıl fark edememiştim acaba? Kızıyordum kendime. Belki o zaman uzak durabilirdim. Olayı büyütmezdim ve varlığımı hissetmezdi bile. Kendimden nefret ediyordum şimdi. Gözlerim dolar gibi oldu. Saçmaydı... Ama dolmuştu işte! İçimden; kendimi iyi hissetmiyorum diyerek oradan kaçmayı düşünüyordum. Ama Chuck'ı bir daha asla göremeyeceğim hissine kapılıp bundan vazgeçiyordum. Tam bir şeyler söylemeye karar vermişken tekrar o harika sesi duydum. '' Lütfen beni yanlış anlama...şu an çok mutluyum burda olmak çok güzel inan bana ''. Bunu beni rahatlatmak için mi söylemişti, yoksa başından savmak içinmi? Anlayabilmek için yüz ifadesine kilitlendim. Doğru söylüyor gibiydi. Bir şeyler söyleme ihtiyacı duyarak titrek sesimle karşılık vermeye çalıştım. " Aynı şeyleri hissettiğimize sevindim. Sadece merak ettim... Önemlisin sonuçta" Ah.. Hayır..! Bunu söylemiş olamazdım. Nasıl yapardım bunu? Ondan uzaklaşma planları kurarken ona sevgimi hissettiremezdim. Ortama şaka havası katmak isteyerek sırıttım. Bir şeyler anlamamış olmasını umuyordum...
    Chuck Hooker
    Chuck Hooker

Erkek

Mesaj tarafından Chuck Hooker Cuma Ara. 11, 2009 3:35 pm

Bana baktı kısa bir süreliğine.Gözlerinde tuhaf bir ifade vardı.Onu çözmekde biraz zorlanıyorum bunu kabul ediyorum.
    " Aynı şeyleri hissettiğimize sevindim. Sadece merak ettim... Önemlisin sonuçta" Haahahah güzel...Beni önemsiyor.Bende seni güzelim.Ihmm neyse,yüzünde çok tatlı bir sırıtış vardı.Böyle çok tatlı görünüyordu.Ona sarılmamak için kendimi zor tutuyordum...

Onu nasıl farketmemiştim.Andee ' ye o kadar yoğunlaşmıştım ki Cassandra 'nın yüzüne bile dikkat etmiyordum..Onu anlamaya çalışmamıştım.Her şey çok ani olmuştu.Ruhumu kaybediyordum.Andee hiç aklımdan çıkmamıştı tatil boyunca ama şimdi nerdeyse adını bile unutmuştum.Boğazımda birşeyler düğümlendi.Kararsızdım.Ne yapmam gerektiğini bilmiyordum...Derin bir nefes aldım.Belki de zamana bırakmalıydım herşeyi.Hızlı yaşamak için şu an hiç de havamda değilim.Evet beni önemsiyormuş.Bu iyi bir şey ama tehlikeli.Birini sürekli yanında taşımak korkunç bir duygudur ruhun iki kat ağırlaşır.Andee ' ye aşıktım bunu iyi biliyorum.Ondan bu kadar çabuk vazgeçemezdim.Ya okula dönünce tekrar canlanırsa aşkım...o zaman Cassandra'nın yüzüne bir daha asla bakamam.Onunla konuşamam kendimi affedemem...Kafamı dağıtmalıydım kendi içime dönmeli ve biraz düşünmem gerekiyordu.Ama bunu onun tam karşısında durup gözlerine bakarak yapamazdım.Gitmek...hayır hayır olmaz.

Bana bir kahve sözü vardı.'' Aaaaa hadi ama gidip birşeyler içelim '' .Artık canım kahve istemiyordu.Umarım beni kendime getirir...Gülerek kafasını çevirdi ve mekana doğru yürümeye başladık.İçerisi güzeldi.Gençlerin takıldığı bir kafeydi.Duvar kağıtları altın ve kırmızı renkteydi.Bana ortak salon ' u hatırlattı yandan kaçamak bir bakışla Cassandra ' ya baktım o da gülümsüyordu aynı şeyleri düşünüyorduk.Köşedeki küçük bir masaya oturduk.Şapkamı çıkardım.Saçlarımı karıştım.Etrafı inceliyormuş gibi yaparak heyecanımı yatıştırmaya çalıştım.Sonra Cassandra dönüp
    '' ee ?? '' dedim.Konuşmak bana iyi gelicekti.
    Cassy S. Xenia Valerié
    Cassy S. Xenia Valerié

Kadın

Mesaj tarafından Cassy S. Xenia Valerié Cuma Ara. 11, 2009 4:16 pm

En küçük harekette bile huzursuz oluyordum. Yanlış bir şeyler yapmaktan korkuyordum. Ne zaman birini sevsem başıma açmadığım dert kalmıyordu. Yemin etmiştim; Bir daha asla aşık olmayacaktım... Zaten olmadım ki kim demiş? Bunu düşünürken ne kadar yalan olduğunun farkındaydım ama değilmişim gibi davranacaktım. Ne kadar da oyuncuyum... Kendimi bile kandırmayı başarabiliyorum. İçime huzur dolmuştu. Karamsarlığı üzerimden atmaya çalışarak gülümsüyordum, etrafı inceliyordum. İşte şimdi hiç birşey gelmiyordu aklıma. Ne yapacaktık biz? Neden gelmiştik? "Ne kadar salağım..!" Kendimle kavga ediyordum adeta...

İkimizin düşünmesi içinde yeteri kadar zaman geçmişti. Boş durmak istemiyordum ama kafama görede takılamazdım.. Ya abartılı bir şeyler yaparsam? Düşünmek bile istemiyorum. Chuck 'ın benden tiksinmesi aklımda canlanınca dehşete düştüm. Neyseki Chuck ne kadar belli etmesede içinde bir eğlence adamı taşıyordu. En azından ben öyle düşünüyordum. '' Aaaaa hadi ama gidip birşeyler içelim '' Aman tanrım..! Chuck... Ne kadarda şekerdi. Onu yarım saat ayakta bekletip içeri sokmadığıma inanamıyordum. Heyecandan unutmuştum işte. Neyseki canlanmıştım ve zaman kaybetmeden yürümeye başladım. Fazlaca zaman kaybetmiştim zaten. Dur biraz... Zaman kaybetmek mi ? Tabiiki hayır. Chuck yanımdaydı sonuçta. Sonunda içeriye girdik. Çok sıcak , hoş bir ortamdı ve tanıdıktı... Gülümsüyordum; ama bu sefer zorlayarak değil, istemeden gülüyordum. Arada Chuck'la göz göze gelip birbirimize sırıtıyorduk. "Tanrım... Ne kadar hoş bir çocuksun sen böyle." Şu düşüncelerle başım dertteydi. Bir türlü bırakamıyorlardı beni... Küçük şirin bir masaya oturduktan sonra şapkasının altından harika saçlarının çıkmasını izledim. Chuck ' ı keşfedemeden önce en sevdiğim şey saçlarıydı... Gözleriyle etrafı tararken oldukça rahatlamış duruyordu. Bu hoşuma gitti. Bir sohbet başlatma girişiminde bulundu. Kaçırırmıyım? Tabiiki hayır. Hemen atladım ve belkide ilk gördüğümde sormam gereken soruyu şimdi sordum. " Seni buralarda görmek harika... Ama aynı zamanda şaşırtıcı. Ne işin var söylesene..." Ardından koskocaman bir gülümseme yaydım suratıma. Sanki burda olduğu için ona teşekkür eder gibiydim...
    Chuck Hooker
    Chuck Hooker

Erkek

Mesaj tarafından Chuck Hooker Ptsi Ara. 21, 2009 4:16 pm

Öksürdüm.Boğazımda acı bir tat vardı.Cassy de bana uyup etrafı inceliyordu.Sıkılmış mıydı ? Olabilir bugün hiçde havamda değilim.Beni hala bu güzel kafede yanlız başıma bırakıp gitmediyse gerçekten şanslıydım.Ben olsam şu an evde yatağımın üzerine uzanmış hayal kuruyor olurdum. Kendimi toparlamaya çalışırken Cassy bana bir soru sordu.Bu soru bana ilk sorması gereken şeydi.Unutmuştu.İçimden ufak bir kahkaha attım.Telaşlıydı belli ki belkide az biraz heyecanlı.

''Seni buralarda görmek harika... Ama aynı zamanda şaşırtıcı. Ne işin var söylesene..." dedi merakla. Ihhmm uzun mesele ama bana seni dinleyebilirim der gibi bir bakışı vardı.Tamam..bana uyar. Asıl mesele bu konuda hassas olmamdı. Bu soruyu yanıtlamak da kararsızdım.Hemen öfkeleniyordum .Çıldıracak gibi oluyordum .Anneme olan sinirim hala geçmemişti .Babamı , denizi ,güneşi ,arkadaşlarımı çok özlemiştim .Nee ?.Ağlayacak mıyım.Saçmalama Chuck.Seni aptal...

Tekrar boğazımı temizledim. Anlatmaya başladım. ''Annem ve babam bu yaz ayrıldılar.Annem babamla kalmamı istemedi. Güya güvenilmez biriymiş babam. Bana sormadı bile ger... neyse''. Annem sürekli kendini överdi. Ayrılmaları çok isabetli olmuştu. Annem gibi birine tahammül etmek gerçekten zor birşeydi. Bana bağırıp artık İngiltere'de yaşayacağımı böylesi onu daha da mutlu edeceğini söylemişti. Yüzüne iğrenerek bakmıştım. O kadar basit bir insandı ki konuşmayı bile bilmiyordu. ''Liverpool seninle karşılaştığımız ana kadar berbat bir yerdi. Ama merlinin sakalı adına öyle bir anda karşıma çıktın ki. Hayatımı kurtardın Cassy '' diye devam ettim. Güldüm. Bu gerçekti. Geri dönmüştüm. Bu kadar kısa bir sürede içimi ısıtmıştı.Gülmek ona çok yakışıyordu.
    Cassy S. Xenia Valerié
    Cassy S. Xenia Valerié

Kadın

Mesaj tarafından Cassy S. Xenia Valerié Çarş. Ara. 23, 2009 1:07 pm

Sorduğum sorudan hemen sonra "Acaba sormamalı mıydım?" Diye düşünmeden edemedim. Nedense Chuck 'ın güzel yüzüne bir gölge inmişti. Gölge dışına vurduğundan daha fazla içine yansımıştı. Bunu gözlerinden anlayabiliyordum. Kendime kızdım ve bundan sonra daha temkinkli davranmaya karar verdim. Zaten Chuck susmayı tercih etmiş gibiydi. Ne kadar sorduğum soru için pişmanlık duysamda merakla cavabı bekliyordum. Gerçekten onu burada görmeyi hiç beklemezdim. Gerçi bu güne kadar onu düşündüğüm söylenemezdi. Şimdi de karşımda duruyordu ve ona bakmadan yapamıyordum. Ne kadar saçma!

Neyseki Chuck dudaklarını araladı ve yenıtlamaya karar verdi. ''Annem ve babam bu yaz ayrıldılar.Annem babamla kalmamı istemedi. Güya güvenilmez biriymiş babam. Bana sormadı bile ger... neyse''. Aman tanrım! Şaka mı bu? Hayır olamaz...! Resmen şoka girmiş ve üzülmüştüm. Bu Chuck'ın başına gelmiş olamazdı. Bunları düşünürken boğazım, gözlerim yanıyor, cesaretim kayboluyordu. Ne diyebilirdim ben şimdi? Tam konuşabilecek gibi hissediyordum Chuck'a bakınca bütün kararlarımdan vazgeçiyordum. Onu yatıştırmak, şevkat göstermek istiyordum. Tabiiki yapamıyordum bunu. Elektrik çarpmışçasına dururken Chuck yeniden konuşmaya başladı. ''Liverpool seninle karşılaştığımız ana kadar berbat bir yerdi. Ama merlinin sakalı adına öyle bir anda karşıma çıktın ki. Hayatımı kurtardın Cassy '' Doğru mu söylüyordu? Harika! Şu anda hiçbir şey beni bu sözlerden daha mutlu edemezdi. Yüzümdeki alevin beni daha fazla yakmaya başladığını hissediyordum. Ama aynı zamanda içimdeki gerginlik uzaklaşıyordu. Chuck konuyu değiştirmeyi ve insanı rahatlatmayı gerçekten çok iyi biliyordu. Koskocaman bir gülümseme belirdi yüzümde.Aman tanrım! Oda mı gülüyordu? İçimin erdiğini hissettim. Beni bu kadar etkilemesine izin vermemeliydim. Yinede ağzımı açtım ve kelimelerin dökülmesine izin verdim. "Buna gerçekten çok sevindim Chuck. Aynı şeyleri düşündüğümüz kesin. Gerçekten harika bir arkadaşsın." Söylemek istediğim şeyler çok fazlaydı. Sadece söyleyebileceklerim bu kadardı.
    Chuck Hooker
    Chuck Hooker

Erkek

Mesaj tarafından Chuck Hooker Çarş. Ara. 30, 2009 4:29 pm

Ona söylememeliydim belkide.Bana acıyor gibi görünüyordu.Gölerini benden kaçırıp sanki birşeyler yapması gerekiyormuş gibi etrafa bakmaya başladı. Benim için endişeleniyordu sanırım.Neyseki konuşmaya devam ettikçe ifadesi değişiyordu.
    Sözlerimin bitirdiğimde Cassy kızarmaya başladı. Çok tatlı görünüyordu.Ondan hoşlanmaya başlamıştım.Bunu anlamasını istiyordum.O ise sanki bunları kendine yakıştıramıyormuş gibi utanıyordu.Kendisinin farkında değildi sanırım.Beni nasıl büyülediğini bilmiyordu.

"Buna gerçekten çok sevindim Chuck. Aynı şeyleri düşündüğümüz kesin. Gerçekten harika bir arkadaşsın." Arkadaş ??.Neydi şimdi bu ?.Ahhh lanet olsun beni arkadaşı gibi mi görüyordu?.Oysaki ben onunda benden hoşlandığını sanıyordum.Kendi içimde acaba kendime ihanet edermiyim gibi saçma sapan düşüncelere boğuşurken Cassy beni arkadaşı olarak görüyordu.Yolda karşılaştığı okul arkadaşı. Derin bir nefes aldım.Ben herşeyi yanlış anlamıştım. Ellerimi ellerinin üzerine koydum-dostça-. Şu anda sadece onu hissetmek istiyordum.Tutuk bir şekilde gülümsedim.

Tam zamanında masaya yanaşan garson 'a bir kahve şiparişi verdim.Cassy de kahve istemişti.Üzerinden duman tüten kahvemden küçük bir yudum aldıktan sonra '' Yakında okullar açılacak...'' yutkundum.''Neyseki tatil bitiyor '' diye devam ettim..Konuşmak için konuşuyordum...Cassy ise kahve fincanının altındaki tabakla oynuyordu.Beni dinliyor gibi görünmüyordu...Derib bir off çektim.Herşeyi mahvetmiştim.
    Cassy S. Xenia Valerié
    Cassy S. Xenia Valerié

Kadın

Mesaj tarafından Cassy S. Xenia Valerié Paz Ocak 10, 2010 12:40 pm

Her defasında söylediğim şeyden pişmanlık duymak zorundamıydım? Kahretsin.Bu şekilde söylemek istemezdim. Ona "arkadaşız biz " dediğim için kendimden nefret ediyordum. Ama yapmak zorundaydım yoksa onu her şeyden daha çok sevmeye başlayacaktım ki bu benim için felaket bir şeydi. Chuck'ın gözlerimin içine bakıp kahkahalarla gülmesini istemezdim. Kendimi küçük düşürüp ona ne istediğimi söyleyemezdim. Bu şekilde dile getirip kendimi ondan uzak tutmam gerekiyordu ve ben bunu yapıyordum.

Kendime olan nefretim artarken ellerimin üzerinde adeta bir ateş yandı. Ne olduğunu anlamam bir kaç saniye sürdü. Ve anladığımda heycanımı Chuck'a göstermemek için çok büyük bir çaba harcamam gerekti. "Ellerimi tutuyordu.!" Aman tanrım!!! İşte o an her şeyi unutup bütün hissettiklerimi söylemek geldi içimden. Bu oldukça dostça bir hareketti biliyordum ama... "Chuck neden işimi zorlaştırıyorsun?" diye düşünmeden edemedim. Onu çok istiyordum ama imkansız bir şeydi bu. Tam o sırada gelen garson hayatımın en güzel anını mahvetmişti. Sakin görünmeye çalışarak kahve sipariş ettim. Kahvelerimiz geldiğinde Chuck oldukça rahatsız görünüyordu. "Ne yapmıştım acaba?" Sonunda o hoş sesini yeniden duyabilmiştim. '' Yakında okullar açılacak... Neyseki tatil bitiyor"
    Ah! Tamamen unutmuştum. Chuck lanet olası aklımı başımdan aldın! Mümkün olduğunca ona bakmamaya çalışıyor, önümdeki tabakla oynuyordum. Sesi adeta rüya gibiydi. Uzun bir süre sonra bir şey söylemem gerektiğini anladım. Kafamı kaldırdım ve gülümseyerek "Ah. Evet haklısın. Sen ne zaman gidiyorsun? Ben biraz gecikeceğim sanırım. Sonradan gelmeyi düşünüyorum." Ne olduğunu anlamadan Chuck öyle düşünceli bir hal almıştı ki bunun biraz önce geçen aile konusundan olduğunu düşündüm. İçim içimi yiyordu "Nesi vardı acaba?"

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:46 am