isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

Gizemli sohbet, anlamsız sözler

Salamindor Weer
    Salamindor Weer
    Hufflepuff 7. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : -Tara-f-sız-
    Patronus : Siyah Boğa
    Yetenek : Müzik
    Kan Saflığı : Melez
    Lakap : Mundo El Nino
    Soyunuz : Weer
    Ruh Hali : Gizemli sohbet, anlamsız sözler Aptal10
    Tanınmışlık : 3

Ödüller : YoK

Gizemli sohbet, anlamsız sözler Empty Gizemli sohbet, anlamsız sözler

Mesaj tarafından Salamindor Weer Salı Eyl. 15, 2009 3:02 pm

Bu Hufflepuff başkanı başına dert olabilirdi. Ama birlikte cisimlenmişlerdi, bağıran barakadan. Kızın ona söylecekleri olduğunu hissetmişti.Onunla konuşmadan önce ihtiyaç odasına gelmesinin sebepleri şunlardı. İhtiyaç odası ihtiyacın olduğu zaman ortaya çıkan bir odaydı. Onlarında buraya cisimlenmeleri bir şans değildi. Sadece düşmeleri gereken bu yer olduğu içindi.

Salamindor tama konuşmaya başlayacaktı, aklından birşeyler geçti. Aklından geçenler bu kıza niye o tepkiyi vermişti .Niçin onu öpme isteği duymuştu. Bu onun sıklıkla yaptığı birşey değildi. O anı düşündüğünde yüzü ekşiyor, dudakları buruşuyordu. Bu işte bir bit yemi var. Bu kız havadan ortaya çıkmadı ki.

Sorunlar yumağıyla uğraşırken kafasını bir sağ bir sola doğru çeviriyordu. Ne söyleyeceğine tam anlamıyla karar vermemişti.

Salamindor Hufflepufflı kızı sohbet etmeye davet edecekti. Ama garip kaçmazmıydı. Onca yaptıklarından sonra bu havalı kız onu dinlecek miydi?Aklında ki sorular tam olarak açıklık kazanmamıştı. Yine de "Belki bu kız bildiğim kızlardan değildir" diye iç çekti.

Olabilecekler için tüm hazırlıklarını yapmıştı. Çeşitli senaryolar kurmuştu. Kız bağırabilirdi. Bunu önlemek için kıza yakın duruyordu .Ağzını kapatması gerekecekti bu olursa eğer. Başka bir ihitimal ona büyü yapıcaktı .Ama o bunada hazılıklıydı. Mükemmel bir şekilde analiz yapma yeteneği vardı. Tek açık vereceği nokta sohbet ederken ki durum olacaktı. Ama o açık verdiği gibi kızda açık verecekti şartlar açıktı.

Sohbeti başlatmaya hazırdı. Soruları olacaktı: Size yaptığım o büyü karşısında hiçbir hamle yapmadınız sebebi neydi? Bu kadar amatör olmanız sizi safkanlıktan uzaklaştırıyor biraz? Benim yaptıklarıma bir anlam veremediniz, size karşık geldi.Peki siz hiç hayatınızı sorguladınız mı? Arkadaşlarınızla birlikte olmak isteseydiniz olurdunuz? Neden yanınızda hiçbir arkadaşınız yoktu?

En son Salamindor Weer tarafından Çarş. Eyl. 16, 2009 5:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Olympé J'oureaux
    Olympé J'oureaux
    Hufflepuff 5. Sınıf Öğrencisi & Bina Başkanı

Kadın
    Taraf : Uhm, neutral.
    Rp Partneri : Dilemma between.
    Patronus : Basilisk.
    Yetenek : Metamorfagus.
    Kan Saflığı : Thoroughbred.
    Lakap : Edağ.
    Soyunuz : J'oureaux Royal Family.
    Ruh Hali : Gizemli sohbet, anlamsız sözler Kimses10
    Tanınmışlık : 15

Gizemli sohbet, anlamsız sözler Empty Geri: Gizemli sohbet, anlamsız sözler

Mesaj tarafından Olympé J'oureaux Çarş. Eyl. 16, 2009 5:38 pm

Tanrım neden İhtiyaç Odasındaydık ki biz? Açıkçası Salamindor'un yaptıklarından hiç bir şey anlamamaya başlamıştım. Ayrıca neden şimdi onun gibi biriyle oturuyordum ki? Tanrım başımı şiddetle sağa sola çevirdim. O sırada gözlerimin önüne gelen saçlarım görüşümü bulandırmışlardı. Bende saçlarımı düzelttikten sonra Salamindor'a baktım. Anlamsızca bakıp, susuyordu bir şey mi soracaktı yoksa? Son sözünü unutmamıştım bana yapacağı bir şey olduğunu söylemişti, ne yapacaktı? " Ne var? " Eh, sinirlenmekte haksız sayılmazdım şimdi. Beni öpüyor, ardından zamana hapsediyordu. Şimdide her halde bağırıp yardım çağırmayayım diye beni engelleyebileceğini düşünerek bana yakın oturuyordu. Bu çocuk gerçekten başıma dert olabilirdi. Neithan hadi olanları duysa? Bana yardımı dokunabilecek miydi ki? Ne derdim ona? Zaten yeni kavuşmuştum. Birde Ignatius bensiz yapamazsın prenses diyip birde yanına çekerse tam olurdu! Zaten Bağıran Barakaya, Newsmonger Light'in kapak çekimlerinden sonra gittiğimden dinlenmeye ve yalnız kalmaya gitmiştim ama gel gelelim bu beyefendi benim yalnız kaldığım tek yeri sahipleniyor muydu? Konuşmamız lazımdı. Sormam gereken sorular, ve bakışlarından anlaşıldığınca sorması gereken soruları olmalıydı. Ona yapabileceklerimi hiç mi düşünmüyordu? Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akedemisini ona zindan edebilirdim, İngiltereyi'de ona zindan edebilirdim. Bir çok yeri... İngiltereye dost artık neresi var ise? Onu bunu bilmem ama bu çocuk başıma gerçekten dert olabilirdi önümüzdeki bir kaç saat içinde.
    Salamindor Weer
    Salamindor Weer

Erkek

Ödüller : YoK

Gizemli sohbet, anlamsız sözler Empty Geri: Gizemli sohbet, anlamsız sözler

Mesaj tarafından Salamindor Weer Cuma Eyl. 25, 2009 3:07 pm

Sorularını sormuştu ki cevaplanmasını beklemeden oradan ayrıldı. 7. kattaydı ve merdivenlere doğru hamlede bulundu. Artık merdivenlerin başındaydı. Onca tablolarla süslü yerde yavaş adımlarla ilerliyordu. Tek düşündüğü şey yaptığı saçmalıklardı. Niçin kızı öpmüştü ve niçin büyü yapmıştı. Büyü yaptığı kişi hem kendi bölümünden birisiydi. Ünlü olması onu ilgilendirmiyordu. Onca ünlü vardı ki sokakteki kör ve topal dilencilerden farkı yoktu. Zenginlik insanı yer bitirirdi. Bunun içinde bir insan asla zenginlik istememeliydi. İnsanın tek isteyeceği şey huzurlu bir yaşam olmalıdı. Aklını anlamsızlığın dinginliğinde dinlendirmek hoş gözükebilirdi. Ama yapacakları oldugunu biliyordu. Hogwart's da K.S.K.S dersinde en yüksek notu o almalıydı. Bu derse karşı sempati duyuyordu. Onca çalışmaları boşa gitmemeliydi. Bunun için odaklandığı yer K.S.K.S dersi olacaktı. Zaten yarın o derse girecekti. Tüm derslere hazırlanmıştı. Bağıran barakada bolca vakit geçirmişti. Antremanlı ve terli günler olmuştu. Kendine güveni çok yüksekti. Herhangi bir hataya tahammül edemezdi. Bunun için K.S.K.S Profesörüyle çok iyi geçinmeliydi. Planları vardı yakın gelecek için. Merdivenlerin otamatik olarak aşağı katlara doğru ilerlemesi bir süreliğine midesini bulandırmıştı. Ne zaman merdiven katında olsa duvarlalarda ki tablolar onun sinirini bozuyordu. Artık Hufflepuff ortak salonuna inmişti. Yeni bir gün onu bekliyordu. Olympe onun umrunda değildi.
    Salamindor Weer
    Salamindor Weer

Erkek