isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

İşten Çıkış & Şaşkınlık

Adelaidé Darchélle Marque
    Bakanlık Bölüm Başkanı

Kadın
    Taraf : İnsanlık
    Rp Partneri : Aşk beni bulabilir, ama çok zor.
    Patronus : Kuğu
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Adél
    Addé
    Soyunuz : Safkan
    Ruh Hali : İşten Çıkış & Şaşkınlık Keyifl10
    Tanınmışlık : 5

İşten Çıkış & Şaşkınlık Empty İşten Çıkış & Şaşkınlık

Mesaj tarafından Adelaidé Darchélle Marque Cuma Eyl. 04, 2009 1:36 pm

Anlaşmalı Rol Oyunu
    Adelaidé Darchélle Marque & Neithan Ilvuatar Marque

Yor - gun - luk. Şu anda kendim için kullanabileceğim tek kelâm bu. Tanrı bilir ameliyattan çıkmış gibi görünüyordum çıkmadan önce. Bakanlık yorucu iş abi. Tabi bir de Britanya Kürsüsü olunca, çalış Allah çalış. Kimseden haber aldığım da yok. Bir tek Mrs. Capp'la konuşuyorum, o kadar. Yeğenim Britanya'da olmasına rağmen benim de burada olduğumu bilmiyor bile! Ne ziyaretine gidebildim, ne de bir patronus yollayabildim... Britanya'ya geleli iki ay oldu üstelik. Tabii beyefendinin umrunda bile değilimdir ben. O kız arkadaş arayıp, gel keyfim gel şeklinde dolaşıyordur. Acaba teyzem Fransa'da mıdır, dönmüş müdür, n'apar, ne eder... Hiç! Üf, yürümekten ayaklarıma kara sular indi. Şu anda hiç bir matmazele benzemediğimden eminim. Bir banka doğru ilerliyor, oturuyorum. Saat neredeyse beş. Yanımda sohbet edecek biri olsaydı keşke. " Off. Neithan'ı görürsem bakanlık çalışanı olmamasını tembihleyeceğim. " Birden yolda yürüyen bir sima gördüm. Tanıdık geliyor ve gittikçe yaklaşıyor. Beni görünce donup kalıyor. Aman Tanrım! Başka bir şey istesem olacakmış! Bu Neithan!
    Neithan Ilvuatar Marque
    Neithan Ilvuatar Marque
    Hufflepuff 5. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Apocalyptique
    Rp Partneri : Ti Amo Olympé
    Patronus : Macar Boynuz Kuyruk
    Lakap : Neit
    Soyunuz : Marque-Aziz Fransız Ailesi
    Ruh Hali : İşten Çıkış & Şaşkınlık Agresi10
    Tanınmışlık : 0

İşten Çıkış & Şaşkınlık Empty Geri: İşten Çıkış & Şaşkınlık

Mesaj tarafından Neithan Ilvuatar Marque Paz Eyl. 06, 2009 6:36 am

Londra sokakları ve Britanya'nın o muhteşem havası.. Yavaş ve sakin bir şekilde yürüyordum. Berbat görünüyordum. Çünkü dün olanlar.. Düşündükçe içim kararıyordu. Karanlık.. Artık bende onlardan biriydim. Çünkü dün olanlar ve kabul ettiğim taraf.. İşte tüm bu konular benim kafamı karıştırıyordu. Lanet olası bir durum.. Karanlık Tarafta yer almam ne kadar doğruydu? Bu konuda teyzem ne diyecekti? Bana bakan ve büyüten teyzem. Ah onu gerçekten görmek istiyordum. Acaba Fransa'da o büyük malikhanede hizmetçilerle yanlız başına kalması ne kadar doğruydu. Ve ben ona daha bir mektup bile yazmamıştım. Ah kafam! Önceki konular yüzünden o kadar meşguldü ki bu konu aklıma şu anda geliyordu. Yavaşça ilerlemeye başlamıştı. Büyücülerin yoğun olduğu bir yerde yürüyordum. Onlar bana bakmıyordu bile.. Acaba benim bir büyücü olduğumu anşlamışlar mıydı? Uzaktan gelen bir silueti gördüm. Düzgün giyim tarzı ve güzel görünümüyle dikkat çeken birisiydi. Sarı saçları ve tanıdık olan yüzü.. Ah olamaz bu teyzemdi. Yüzündeki yorgunluğu görmüştüm. Ama onun Britanya'da ne işi vardı? Bu önemli miydi? Onu burada görüyorum ve bir selam vermeden arkamı dönüp gidecek miydim? Tabi ki de hayır ona sahte bir sırıtışla baktım ve ona doğru ilerlemeye başladım. Yüzündeki şaşkınlığı görebiliyordum. Aklımdaki uyuşukluğu atmaya çalıştım.. Ve karanlığa girişimi gösteren anımı kafamın derinliklerine attım.
    "Ah teyze! Seni Britanya'da görmeyi ummuyordum."
    Tabi ki ummuyordum. Olanlardan sonra..

Bakanlık Bölüm Başkanı

Kadın
    Taraf : İnsanlık
    Rp Partneri : Aşk beni bulabilir, ama çok zor.
    Patronus : Kuğu
    Lakap : Adél
    Addé
    Soyunuz : Safkan
    Ruh Hali : İşten Çıkış & Şaşkınlık Keyifl10
    Tanınmışlık : 5

İşten Çıkış & Şaşkınlık Empty Geri: İşten Çıkış & Şaşkınlık

Mesaj tarafından Adelaidé Darchélle Marque Paz Eyl. 06, 2009 7:16 pm

"Ah teyze! Seni Britanya'da görmeyi ummuyordum. " Sakince şaşkınlığımı attım ve banktan kalktım. Neithan'ı iki omuzundan kavradım ve gözlerinin içine baktım. " Neithan, sen... Sen çok büyümüşsün ama... ama dur biraz. Bu bakışları küçüklüğünden beri biliyorum ben. Bir şey oldu, değil mi? Otur şuraya ve anlat bana. Hemen! " Esen güçlü poyraz şapkamı uçurmaya çalışırken Neithan'ı bırakıp onu tuttum. Birlikte banka oturduk. Ne olduğunu anlamaya çalışıyordum.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:03 am