isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

4 posters

Lermontov, Kitiara Psyche

Kitiara Psyche Lermontov
    Kitiara Psyche Lermontov
    Bitki Bilim Profesörü

Kadın
    Rp Partneri : Yok.
    Yetenek : Şifa, kılık değiştirme.
    Kan Saflığı : Bilinmiyor.
    Lakap : Yeva.
    Soyunuz : Aitlik duygusu? Tek.
    Ruh Hali : Lermontov, Kitiara Psyche Dusunc10
    Tanınmışlık : 10

Lermontov, Kitiara Psyche Empty Lermontov, Kitiara Psyche

Mesaj tarafından Kitiara Psyche Lermontov Perş. Ağus. 27, 2009 4:51 pm

Lermontov, Kitiara Psyche Lejant

Uyruk: Rus
    Doğum Yeri: Sverdlosk / Rusya
    Mezun Olduğu Okul / Bina: Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Akademisi / Ravenclaw

Lermontov, Kitiara Psyche Lejant2copy

*Kişilik

Yüzünden kolaylıkla okunan donuk ifade, yüreğinin soğukluğundan gelmektedir. Yaşı fazla olmamasına rağmen yaşadıkları kendisini insanlarla arasına mesafe koymaya itmiştir. Gerçek dost, onun için boş bir kavramdır. Ona göre yeryüzünde kimse kimsenin dostu değildir, bunlar tamamen bir kandırmacadır. Büyüdüğü ortam gereği kendini korumasını çok iyi bilir, ona yaklaşırken bir kez daha her şeyi kafanızda tartmanız en iyisi olur. Sessiz gibi görünen ifadesi kızgınlığında volkanik patlamadan beter hale gelir. Eğlence anlayışı ise genelden tamamıyla farklıdır. O tek başına eğlenmeyi sever, çevresinde birileri olduğunda güvensizlik kafasını dağıtmasına engel olur. Aslında Kit'in tam kalbine ulaşabilmek istiyorsanız, onu evinde içmişken bir ziyaret edin. Çok farklı birini göreceksiniz.

Lermontov, Kitiara Psyche Lejant4copy

Nasıl Başladı?

Küçük bir sokak çocuğu… Kendimi Sverdlosk sokaklarında mugglelara eziyet çektirirken buldum ben. Ne annem ne babam ne kardeşlerim vardı, kısacası ailem yoktu. Yani gerçek ailem… Aslına bakarsanız aile denilebilecek bir şeye sahiptim. Büyüdüğümde gözümde tehlikeli görünen çete küçükken ailem yerine koyduğum şeydi. İşin kötüsü ben de onların içindeydim.

Spoiler:

İşte aralarına girmem böyle oldu. Oraya nasıl geldiğimi, nereden getirildiğimi hala bilmiyorum. Her öğrenmek istediğimde Gavrie bana türlü yollarla engel oldu. Ailemin kim olduğunu öğrenmenin beni inciteceğini, gücümün azalacağını söyledi. Güç budalası olan ben, her güç eksilme lafını duyduğumda irkilir, yeniden onları aramaktan vazgeçerdim. Bir gün gözümü karartıp aradığımda ise hiçbir şey bulamadım.
    Lermontov, Kitiara Psyche Lejant6copy

*Neydi Bu Salon Topluluğu?

Aslında çoğunluğu zamanında sokak çocuğu olan/oldurulan güçlü büyücülerden meydana gelen topluluktur. Salon denmesinin nedeni yaşadıkları yerdir. Topluluk yirmi-yirmi beş kişiden meydana gelmektedir. Topluluğun başında Gavrie denilen bir adam vardır. Bu adamın isteği Rusya’da korku salacak bir topluluk kurmaktır. Sihir dünyasındaki dengeyi sağlamak gibi bir amaçları vardır. Dengeyi ise elbette öldürerek sağladılar.Topluluk gelirini Sverdlosk’un muggle halkından çaldıklarıyla sağlar. Topluluktaki her birey karşılarına çıkan her engeli silip süpürecek acımasızlıkta yetiştirilmiştir. Bulundukları bölgede pek çok önemli insanın sonları onların elinden gelmişti. Gavrie, topluluğu yanlış kişiye emanet etmeseydi belki de amacını büyük ihtimalle başaracaktı; ancak yanlış kişiler, topluluğu yalnızca Sverdlosk sokaklarındaki faaliyetlerle yetinmek zorunda bıraktı.

Lermontov, Kitiara Psyche Lejant7copy Lermontov, Kitiara Psyche W150 Lermontov, Kitiara Psyche Lejant8copy Lermontov, Kitiara Psyche Lejant10copy

*Andrei – Kitiara – Nestor

Spoiler:

Hayatımı değiştiren erkekle tanışmam da böyle oldu. Hayatımın erkeği Andrei olmuştu. Büyüyüp, olgun bir kız olana kadar hep onun yanında yetiştim. Her ilkimi onunla yaşadım. İlk defa yürümemden konuşmama, ilk defa büyü denememden süpürgeye binip istediğimiz yere gitmeye kadar. Hogwarts’a çağırıldığımda bana eşlik eden, daha önce okuduğu binayı anlatan oydu. O zamanlar Hogwarts’a gitmekten pek hoşlanmazdım. Çünkü bir tek Hogwarts’tayken her zaman yanımda olan Andrei yoktu. Hogwarts’ta pek çok erkek benimle ilgilenirken ben yalnızca Andrei’yi düşünüyordum. Andrei bana göz kulak olması için Hogwarts’a benimle birlikte giden salondaki çocuklardan Nestor’u görevlendirmişti. Nestor da bana içten içe aşk besleyen çocuklardandı ama o bunu ilan etmek yerine bana dikkat eden pek değerli dostum olmayı seçti. Böylece Andrei’nin eziyetlerinden de kurtulmuş olacaktı.
    Andrei benim ilk sevgilim oldu. İlk defa onunla öpüştüm, kendimi yalnızca ona emanet ettim. Salon topluluğu içinde her zaman kıskanılan kişiler olduk. Gavrie öldüğünde onun kollarında teselli buldum ve herkesin beklediği gibi Gavrie’nin yerini o aldı. Onun her hareketini hayranlıkla izledim. Benim ona hayranlığım onu bana daha da bağlıyor, büyülüyordu. Ruh eşimi kendimi bilmeden önce bulmam benim ne kadar şanslı olduğumun bir göstergesiydi. İlk defa onunla evlendim. Her ne kadar evliliğin bana göre bir şey olmadığını bilsem de şartlar bizi buna sürükledi. Ona hiç durmadan, uğraştığımız lanet işleri bırakıp kaçmayı, yalnızca birbirimizi görebileceğimiz yerlerde dolaşmayı teklif ettim. Böylece evlenmemize de gerek kalmayacaktı. Onunsa verdiği cevap hep aynıydı: “Gavrie, burayı bana emanet etti. Şimdi bunu yapamam. Belki daha sonra…” Ama daha sonra hiç gelmedi. Andrei topluluk için normalde yapmayacağı pek çok şey yaptı. Dengeyi sağlamak isterken büyük dengesizliklere yol açtı. Bana karşı olan duyarlılığını, aşkını yitirdi ve beni onun kölesi gibi kullanmaya başladı. İlk başlarda ona olan doyumsuz sevgim bu köleliği kaldırabildi; ancak sonraları… Dayanılmaz bir hale geldiğinde aralarından kaçmaya karar verdim. İlk kaçış denemem başarısız olmuş, Andrei’yi iyice çileden çıkartmıştım. Onca düello ile uğraşıp ayakta kalmayı başaran ben Andrei’nin pençesinden kurtulamamıştım. İkinci kez kaçmayı denediğimde ise başarmıştım. Elbette kolay olmadı. Nestor olmasaydı başaramazdım da. O gece Nestor ile birlikte oradan ayrıldığımda üzerimden büyük bir yük kalkmış gibiydi. Belki de bu rahatlık kendimi Nestor’a kaptırmak için yeterliydi bile ki öyle de oldu. Nestor hayatımdaki ikinci erkek oldu; ancak beraberliğimiz uzun sürmedi. Andrei bizzat kendisi bizi bulup ihanetin bedeli olarak Nestor’u öldürdü. Hayatımın bir diğer şokunu yaşadım. Bana iğrenerek bakarak beni orada bıraktı. Sırlarımızı açıklamamak koşuluyla yaşamımı bağışladığını söyledi ve gitti. Bir daha da görmedim. Yaşamımı bağışlayıp bana asasını kaldırsaydı beni alt edebilecek miydi? Çok zor.

* Şimdi

Bucak bucak her ülkeden kaçtım. Her gittiğim yerde yakalanma korkusuyla yaşadım. Ta ki İngiltere'ye gelene kadar. Burası bambaşka bir ülke, kimsenin kimseden haberi olmadığı... İlk önce yaşlı bir adamdan devraldığım baharatçı dükkanını yürüttüm. Yeteneklerimi dükkanın arkasındaki atölyevari küçük odada bütün gece çeşitli bitkilerle yeni iksirler üreterek sergiledim. Satılığa çıkarılmayan iksirler... Londra'dayken eskiden yaptığım her şeyi bir kenara bıraktım. Kimseye zararım yoktu ve yararım da... Her ne kadar İngiltere'ye ayrılacak gözüyle baksam da bir adam fikrimi değiştirdi. Hogwarts... Bünyesine pek çok ülkeden yetiştirilmeye hazır olan küçük cadı ve büyücüleri alan Hogwarts'a profesör davet edildiğimde hiç düşünmeden evet dedim, daha ne olacağımı bilemeden. Yıllar boyunca yaptıklarımın ana konu olduğu uzunca bir sohbetin sonunda o dükkandan ayrılmaya hazırdım.

En son Kitiara Psyche Lermontov tarafından Ptsi Mayıs 03, 2010 5:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Kitiara Psyche Lermontov
    Kitiara Psyche Lermontov
    Bitki Bilim Profesörü

Kadın

Lermontov, Kitiara Psyche Empty Geri: Lermontov, Kitiara Psyche

Mesaj tarafından Kitiara Psyche Lermontov Perş. Ağus. 27, 2009 4:54 pm

İ L İ Ş K İ L E R

[ ] Olumlu
    [ ] Olumusuz
    [ ] Nötr
    [ ] Karışık

Candice O'Donell
    Lermontov, Kitiara Psyche 2po72w7

[ ] Olumlu
    Gavrie: "Broutz... Son zamanlarda hakkında duyduklarım hiç iç açıcı değil. Alex sürekli sıkıştırıp duruyor. Bu sebeple Andrei'yi peşine taktım, uyuşturucuyu nereden nasıl temin edeceğini araştıracak, ardından sen nasıl yaparsın bilmiyorum zehirini ona akıtacaksın!"

Aldığım ve yerine getirdiğim bir emrin beni ileride böylesine pişman edeceğini nereden bilebilirdim? Candice... Duyduğum pişmanlık öylesine derin ki ona belli etmemekte zorlanıyorum. Nasıl söyleyebilirim onun 'evsizinin' katili olduğumu? İşte bu sebeple yakınım ben ona, kimseye yakın olmazken. Bu sebeple sürekli yanındayım, bir destekçi gibi. Onu dolaylı yoldan soktuğum bunalımdan çıkarmak belki de pişmanlığımı biraz olsun azaltacak. Ne zaman yardıma ihtiyacı olursa yanındayım. Ya tablo için sana başvurmamış olsaydım? Düşünmek istemiyorum...

Aqulia Ivonette Lermontov
    Lermontov, Kitiara Psyche 15npoxx

[ ] Karışık
    Nefretimin tavan yaptığı sıralarda karşıma çıkmış olması sanırım ikimizin de şanssızlığı. Ailemi arama fikrini kafamdan attığım ve Andrei'den kaçtığım o dönem elinde makinasıyla karşımdaydı. Ne yapabilirdim? Ailemin yüzünü dahi görmek istemiyordum ve onun şu ısrarı... Beni onlara götürme isteği... O zaman öğreniyorum gerçekte de ailemin soyadının Lermontov olduğunu. Ters tavırlarım onu da etkilemiş olacak ki ona duyduğum nefreti bana yansıtmaya başlamıştı. Evet, belki bu onu öldürme girişimim için yeterli bir sebep değil ama o ölürse beni geçmişe götürmek isteyen br güç kaybolacaktı. Çıktığı bir gezide başına akıl almaz belalar açtım ve sonunda mutlu haber: Aqulia öldü. İçimin ezildiğini söylemezsem eksik kalırdı ama o zamanlar gözümü kırpmadan öldürdüklerimle gurur duyuyordum. Peki ya şimdi...

Geziden sağ salim döndüğünde önce şaşırdım. Şaşırmamın bir nedeni o belalardan kurtulma ihtimalinin düşük olmasıyken diğer bir nedeni kalbimde hissettiğim garip sevinçti. Evet, küçük kardeşimi gördüğüm için mutlu olmuştum. Pişmanlığın kol gezdiği zamanlarda öldürdüğümü sandığım kişinin karşıma geçmesi beynimi rahatlatmıştı. Haliyle ona karşı tavırlarım da değişti ve şimdi gerçekten abla kardeş gibiyiz.

*Bir kurguyla gelmeniz yeterli olacaktır.

En son Kitiara Psyche Lermontov tarafından Ptsi Eyl. 07, 2009 11:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
    Lilium Voltourie
    Slytherin 3. Sınıf Öğrencisi

Kadın
    Taraf : Karanlık
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Lili
    Soyunuz : Voltourie
    Tanınmışlık : 0

Mesaj tarafından Lilium Voltourie Cuma Ağus. 28, 2009 7:48 am

Lermontov, Kitiara Psyche Reese-reese-witherspoon-5718182-100-100Lermontov, Kitiara Psyche Reese-reese-witherspoon-5718180-100-100Lermontov, Kitiara Psyche Reese-reese-witherspoon-6747525-100-100İDükkanda alışveriş yaparken tanışmıştık.Onu bir manevi abla olarak görüyorum.Bazen dertlerimi dinler öğütler verir bazende ben onun dertlerini dinlerim.
    Olumlu
    Kitiara Psyche Lermontov
    Kitiara Psyche Lermontov
    Bitki Bilim Profesörü

Kadın

Mesaj tarafından Kitiara Psyche Lermontov Cuma Ağus. 28, 2009 11:16 am

Mmm... Üzgünüm ama karaker manevi ablalık yapacak kadar sevecen biri değil, başka bir kurgu bulabilir misin?
    Candice O'Donell
    Candice O'Donell
    Kofti

Kadın
    Taraf : -sız.
    Patronus : Unicorn.
    Yetenek : Metamorfmagus.
    Lakap : MaryAnn.
    Soyunuz : O'Donell ailesine mensup biri. Ancak ailesi onu reddediyor.
    Ruh Hali : Lermontov, Kitiara Psyche Geveze10
    Tanınmışlık : 0

Mesaj tarafından Candice O'Donell Paz Ağus. 30, 2009 1:20 pm

Kurguyu biliyorsun canım (:.Pm'den kararlaştırmıştık.

Lermontov, Kitiara Psyche 2po72w7

Şimdilik 1 icon eğer daha fazla ihtiyacın olursa koyarım x).
    Kitiara Psyche Lermontov
    Kitiara Psyche Lermontov
    Bitki Bilim Profesörü

Kadın

Mesaj tarafından Kitiara Psyche Lermontov Paz Ağus. 30, 2009 1:52 pm

Ekledim. (: Artı söyleyeceklerin varsa bildirirsin.
    Doğa Fotoğrafçısı

Kadın
    Taraf : İlgilenmiyor.
    Rp Partneri : Tekliflere açığım x).
    Lakap : Lia, Ivy
    Ruh Hali : Lermontov, Kitiara Psyche Cesur10
    Tanınmışlık : 1

Mesaj tarafından Aqulia Ivonette Lermontov Salı Eyl. 01, 2009 6:42 pm