isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

Havuz.~~

Valerie Jasmyn Niamh
    Valerie Jasmyn Niamh
    Kofti

Kadın
    Taraf : Çok mu lazım???
    Rp Partneri : Rudolphus Rupert Viktor
    Patronus : Ankâ
    Yetenek : Banshee ~~
    Kan Saflığı : Safkan
    Lakap : Jass*
    Soyunuz : Niamh Ailesi
    Ruh Hali : Havuz.~~ Ac10
    Tanınmışlık : 5

Havuz.~~ Empty Havuz.~~

Mesaj tarafından Valerie Jasmyn Niamh Perş. Tem. 30, 2009 4:16 pm

Tasfir sonra eklenecektir. ^^

RP İN.
    Eleanor Georgina Niamh
    Eleanor Georgina Niamh
    Gryffindor 3. Sınıf Öğrencisi

Kadın
    Taraf : Karanlık Taraf
    Rp Partneri : Christopher Black
    Patronus : garkenez yavrusu XD
    Yetenek : süpürgeye bine bilmede bir yetenektir bence XD
    Lakap : Ela
    Soyunuz : Niamh
    Ruh Hali : Havuz.~~ Kustah10
    Tanınmışlık : 11

Havuz.~~ Empty Geri: Havuz.~~

Mesaj tarafından Eleanor Georgina Niamh Perş. Tem. 30, 2009 5:10 pm

Güneşin bütün sıcaklığı Elanın muhteşem vücuduna vuruyordu. Şezlonga uzanmış yeni aldığı bikinisiyle oldukça güzel bir tanrıçaya benziyordu. Gözünde gözlük elinde mugglelerin içkisi olan limonata ile tüm bedenini sergiliyordu. Limonatasını yudumlarken bir yandan da biricilk aşkı Chris'i düşünüordu. Uzun bir tatile çıkmıştı ve yeni dönem başlayana kadar dönmeyecekti. Buda Ela'yı oldukça üzüyordu. Özlemlerini parşömenlerde dile getiriyorlar ve yaptıkları şeyleri anlatıyorlardı ancak yazdıkları her mektubun sonuna birbirleri olmadan mutlu olmadıklarını söylüyorlardı.Limonatasını yanındaki sehpaya bırakıp havuza girmeye karar verdi.Bugün hava oldukça sıcak ve bunaltıcıydı. Evde ki o yanlızlık havasından kurtulmak için havuza girmeye karar vermişti.Suya balıklama atlayacağı sırada etrafa baktı annesi ortalarda yoktu bu iyiye işaretti. Mrs.Niamh Eleanorun suya atlamasına kızıyordu. Bunun tek sebebi geçen yaz havuza atlarken başını çarpmasıydı. Annesini onun bir sakarlık olduğuna ikna edememişti.Etrafta annesine ispitleyecek kimsenin olmadığına ikna etti ve suya atladı. Suyun etrafa sıçrayışı kendini ele verecekti. Ancak bundan daha büyük bir sorun vardı annesi camdan onu seyrediyordu Ela bunun farkında değildi. Suyun yüzeyine çıktığında gözleri buhulanmıştı.Kendine gelmeyi bekledi birkaç defa gözlerini kırpıp açtı. Kulağına kaçan suyu çıkarttı ve yeni denemesini yapmak için suyun altına daldı ve gözlerini açtı. Havuzun altındaki taşlarla oluşturulmuş yunus resimlerini izledi. Zamanın ne kadar geçtiğini farketmiyordu. Kalbi sıkışmaya başladı ve var gücüyle üfleyerek havuzun yüzeyine çıktı karşısında oldukça sinirli duran annesini gördü. Aslında sinirlenmeye çalışıyor gibiydi. Bayan Niamh kızına karşı her zaman gayet sakindi ve ona kızmaya dayanmazdı.
    Valerie Jasmyn Niamh
    Valerie Jasmyn Niamh
    Kofti

Kadın

Mesaj tarafından Valerie Jasmyn Niamh Cuma Tem. 31, 2009 9:33 am

" Ne kadar sıcak!"

Hava bunaltıcı bir şekilde sıcaktı. Bu sıcağa dayanamıyordum. Zaten sıcağı hiç sevmezdim. Elime aldığım yalpazeyi bırakıp, oturduğum koltuktan kalktım. Bu sıcakdan kurtulmanın tek yolu havuzda biraz serinlemekti. Zaten en son gördüğüme göre Ela da oradaydı. Belki birlikte yüzebilirlerdi. Ela ile yüzmeyi her zaman sevmişimdir. Şu kitaplara konu olan, anne-kız ilişkisini güçlendiriyordu.

Hemem odama gidip en sevdiğim bikiniyi giydim. Bu bikiniyi çok severdim. Siyah üzerinden beyaz taşlaral süslernmişti. Askısı yoktu. Ve ince- gerçekten ince- bedenimde çok iyi duruyordu. Aslında bu bikiniyi doğum günümde kızıma verecektim ama üzerime bu kadar yakışınca... Bu bikininin benim olmasına karar vermiştim. Geçen yazdan beride benim.

Elime havlumu da aldıktan sonra dışarı çıkmanın vakti gelmişti. Yine de Ela'ya b.ir göz atsam iyi olacaktı. Ne olur ne olmaz. Yine havuza atlayıp da bir yerini acıtmasını istemezdi. Eski anıları hatuırlayınca yüzüm buruşmuştu. Sessizce camın kenarına gittim. Gayet normaldi. Ela havuzun kenarındaydı. Ve atlamaya çalışmıyordu. Yani... Kızımı daha iyi tanımaya başlamalıydım. Bana söz vermişti: Bir daha atlamayacaktı. Ama biraz önce... Atlamıştı. Tam da ben böyle bir şey yapmayacağını düşünürken. Sanırım iyi bit fırçayı hak etmişti. Hızlıca malikaneden dışarı çıktım. Küçük prensesimiz lütfetmiş olacaklar, havuzdan çıkmıştı. Ona kızgın bakışlar atmaya çalışıyordum. Ama sadece çalışmakla kalıyordum. Ne yapsam yapayim ona kızamıyordum. O benim küçük kızımdı. He şeyimdi. Yine de bir cezayı hak etmişti.

" Küçük hanım! Siz ne yapıyorsunuz? Size havuza atlamayı yasaklamıştım. Eleanor... Tatlım, sana bir şey olursa ben ne yaparım. Neden bana verdiğin sözü tutumadın. Senin üzülmen için yapmıyorum. Sandece incilmeni istimiyorum."

Ela'nın, şaşkınlıkdan olacak gözleri açılmıştı. Bu hali gerçekten komikti. Gülmemek için kendimi zor tutuyordum. Ama gülmemeliydim. Ser olmalıydım. Diğer anneler nasıl yapıyorsa, ben de öyle olmalıydım. Zaten sonra yeterince gülerdim.
    Eleanor Georgina Niamh
    Eleanor Georgina Niamh

Kadın

Mesaj tarafından Eleanor Georgina Niamh Cuma Tem. 31, 2009 10:42 am

Annemi karşımda görünce irkilmiştim. Kızmaya çalıştığı her halinden belliydi. Birşeyler söylemesini beklerken havuzdan çıktım. Bana bakıp aklında söyleyeceklerini hazırlıyor gibi bir hali vardı. Benim biricik melek annem. Onda ki şevkat hiç birşeye benzemezdi- en azından benim için- O kadar merhemetlidir ki bazen başına birşey gelecek diye korkarım.

Havuzdan çıktıktan sonra şezlongun üzerinden havlumu aldım kurulanmaya çalıştım.

"
    Küçük hanım! Siz ne yapıyorsunuz? Size havuza atlamayı yasaklamıştım.
    Eleanor... Tatlım, sana bir şey olursa ben ne yaparım. Neden bana
    verdiğin sözü tutumadın. Senin üzülmen için yapmıyorum. Sandece
    incilmeni istimiyorum."

Yufka yürekli anne moduna girmişti yine. Gözlerim acıyordu. Mavi gözlerimi açabildiğim kadar açtım. Rüzgarın, sıcak rüzgarın gözlerimi rahatlatabileceğini ummuştum ama aksine iyice gözlerimi acıtmıştı. Yaşarmaya başlamışlardı. Bu halimle oldukça komik olduğumu tahmin edebiliyordum.

Anne merak etme ben iyiyim.Geçen yaz ayağım kaydı o yüzden başımı çarptım.Sakarlık... Hem dalınca çok mutlu oluyorum..

Yüzündeki o şaşkın ve birazda asabi olmaya çalışan ifadeyi görünce yeniden konuştum.

Anne ben iyiyim lütfen bana birşey olmaz.Güzelliğim kadar iyi yüzme kabiliyetimide senden almışım

Oldukça masum bir ifade takınmış ve yüzüme bir gülücük yerleştirmiştim. Annemin o göz diktiğim bikiniyi giydiğini yeni farketmiştim. İnce yapılı güzel vücüdunda ne kadarda harika duruyordu. Güzelliğimi annemden aldığıma inanıyordum.
    Valerie Jasmyn Niamh
    Valerie Jasmyn Niamh
    Kofti

Kadın

Mesaj tarafından Valerie Jasmyn Niamh Cuma Tem. 31, 2009 4:34 pm

"Anne merak etme ben iyiyim.Geçen yaz ayağım kaydı o yüzden başımı çarptım.Sakarlık... Hem dalınca çok mutlu oluyorum..."

Ahh! Nasıl iyi olabilirdi? Onun mutluluğu her şeyden önemliydi. Her şeyden... Şaşırmıştım. Evet, itiraf etmeliydim ki şaşırmışım. Nedenini anlayamasamda şaşırmıştı. Sanırm bu kelimeyi yeterince söyledim. Fazla geçmeden, Ela konuşmaya devam etti.

"Anne ben iyiyim lütfen bana birşey olmaz.Güzelliğim kadar iyi yüzme kabiliyetimide senden almışım."

Annesinin kızı ne olacak. Bir durumdan yırtmayı nasıl da beceriyordu. Gerçekten de bana benziyordu. O meymeletsiz babasına benzemediğine her zaman sevinmişimdir. Bugün bir kez daha seviniyordum. Korkudan ve üzüntüden asılmış yüzüme bir gülümseme getirdim. Ve kızıma yaklaşarak, ellerimi omuzunun üzerine koydum.

" Evet, bir çok özelliğini benden almışsın. Mesela bir durumda nasıl yırtabileceğin gibi..."

Ona tekrar gülümsedim. Ve kenardaki şezonga oturdum. Ela'ya elimle yanıma oturmasını işaret ettim. Konuşacak çok şey vardı. Buna şu erkek arkadaşı da dahildi.

" Evet, gel bakalım senle şöyle bir ana-kız konuşalım. Bugünlerde hayat nasıl? Bana uzun zamandır şu erkek arkadaşından bahsetmemiştin? Onla iyimisiniz? Seni üzmüyor değil mi?"

Tanrım! Kızı soru yağmuruna tutumuştum. Onu sıkmak istemiyordum. Sonuçta o benim kızımdı. Fakat ben onun sadece annnesi değil, anyı zamanda da arkadaşıydım.

Eleanor Georgina Niamh
    Eleanor Georgina Niamh

Kadın

Mesaj tarafından Eleanor Georgina Niamh Cuma Tem. 31, 2009 5:03 pm

Annemi sonunda güldürmeyi ve bu konudan yırtmayı başarmıştım. Zafer benimdi. Bana gülümseyerek konuşmaya başladı;

" Evet, bir çok özelliğini benden almışsın. Mesela bir durumda nasıl yırtabileceğin gibi..."

Bu konuda kesinlikle haklı diye düşündüm. Kendiside bazı durumlarda nasıl lafı çevirmesi ve yırtması gerektiğini iyi bilir. Ona baltım ve tatlı tatlı gülümsedim. Başka bir şey dememesinden dolayı şaşırmıştım. Normalde böyle durumlarda pes etmez üzerime düşerdi. Şaşkınlıkla anneme balkmayı sürdürdüm. yavaşça şezlonga oturmuştu ve eliyle yanına oturmamı işaret etti. Her zaman o bayıldığım tatlı gülümsemesiyle beni bekliyordu. Tanrım bu kadını çok seviyorum. O ebim herşeyim. Yanına yavaşça oturdum yüzünde o anne ifadesi değiilde meraklı arkadaş ifadesi vardı. Kesinlikle ağzımı arayacak... Beklediğim gibi de oldu;

" Evet, gel bakalım senle şöyle bir ana-kız konuşalım. Bugünlerde hayat nasıl? Bana uzun zamandır şu erkek arkadaşından bahsetmemiştin? Onla iyimisiniz? Seni üzmüyor değil mi?"

Şaşkınlıkla ağzımın açıldığını farkedip hemen geri kapattım. Hızlı bir şekilde nefes almadan aklındaki soruları sormuştu. Gözlerimi kendime gelmek için kırpıştırdım. Evet ya erkek arkadaşım, şu uzun bir müddet buluşamayacağım birircik sevgilim. Anneme ondan bahsettim çünkü beni anlayacağını biliyordum. Şimdi iyikide söylemişim diye düşünüyorum. Hem zaten söylemesemde Hogwartsda benimle Christopher'ın arasında geçenleri bilmeyen yoktu ki. Ayrıca annem bir Profesör benim her hareketimi takip ediyor. Gözden kaçırmak imkansız.

Ahh! Chris mi? Evet aramız oldukça iyi. Ancak okul başlayana kadar buluşamayacağız. Uzun bir tatilde ve açıkçası onu şimdiden özledim.

Neler söylüyordum. Karşımdaki benim annemdi en yakın dostum değil. Çenemi kapalı tutmayı öğrenmeliyim. Onun yüzündeki ifadeyi görmek için yüzümü kaldırdım ve beni oldukça tatlı tebessümüyle karşıladı.
    Valerie Jasmyn Niamh
    Valerie Jasmyn Niamh
    Kofti

Kadın

Mesaj tarafından Valerie Jasmyn Niamh Çarş. Ağus. 05, 2009 10:32 am

"Ahh! Chris mi? Evet aramız
    oldukça iyi. Ancak okul başlayana kadar buluşamayacağız. Uzun
    bir tatilde ve açıkçası onu şimdiden özledim."

Benim küçük kızım büyümüşte neler de söylermiş. Ondan bu sözleri duymak beni çok mutlu etmişti. Bu dünyadaki en değer verdiğim insan aşık olmuştu. Bu mucizevi bir şey gibi geliyordu. Fakat öyle değildi. Gayet normal bir şeydi. Ela, bana bunları söylediği için utanmış olacak yüzü kızarmıştı.

" Benim küçük kızım... Ne kadar da çabuk büyüdün böyle. Bunları bana söylediğin için gerçekten çok memnun oldum. Evet, uzun bir tatil var önümüzde. Chris nereye gitmişti? Eğer işlerimi ayarlarsam ve..."

Bir dakika. Bu teklifi sunmalı mıydım? Belki işler ters gideblirdi. Kızımı umutlandırmak ve sonra da onu mutsuz etmek istemezdim. Ama onun böyle üzgün görmekte beni ayrı üzüyordu, açıkcası...

" Ve sen de istersen, gittiği yere kısa bir gezinti için uğrayabiliriz."

Bilemiyordum. Acaba doğru olanı mı yapmıştım? Kızımın mutluluğu her şeyden önemliydi. Sanarım sadece kızımın vereceği cevabı bekleyecekdim.

Eleanor Georgina Niamh
    Eleanor Georgina Niamh

Kadın

Mesaj tarafından Eleanor Georgina Niamh Çarş. Ağus. 05, 2009 7:19 pm

Annemin benim adıma sevindiğini tahmin etmek hiçde zor değildi. Gözlerinin içine bakmak için yüzümü kaldırdığımda bana gülümsüyordu. Hala yüzüm kırmızıydı ama mutluydum.

Benim küçük kızım... Ne kadar da çabuk büyüdün böyle. Bunları bana
    söylediğin için gerçekten çok memnun oldum. Evet, uzun bir tatil var
    önümüzde. Chris nereye gitmişti? Eğer işlerimi ayarlarsam ve...

Yine şu büyüme zırvalıkları. Ne zaman tam olarak büyüdüğümü anlayacaktı ki. Doğrusu bunun için evlenmem falan gerek gibi gözüküyordu. Evlilik beni tedirgin eden bir sözdü. Titredim...
    Annemin yine benimle ilgili planlar kurduğu belliydi. Her zaman benim mutluluğum için çırpınıp durmuştu. Onun, benim için çırpınışlarını görmek beni mutlu edyor ve keyiflendiriyordu.

Ve sen de istersen, gittiği yere kısa bir gezinti için uğrayabiliriz.

Chris'in olduğu yere gitmek ona bir süpriz yapmak bu kulağa oldukça hoş geliyordu. Belkide birbirimizi özlememiz daha iyi olcaktı. Ne kadar onun yokluğunda perişan olsamda, Hogwarts'a gittiğimizde anlatacağımız bir çok anımız olacaktı. Birbirimize özlemle sarıldığımızı ve öpüştüğümüzü hayal ettim... Annem benden bir yanıt bekliyordu.

Hayır annecim... Aslında hoş bir süpriz olurdu. Ama belkide belli bir müddet birbirimizi özlememiz iyi olur.Değerimizi daha iyi anlayabiliriz diye düşünüyorum...

Aslında Chris'i görmeyi deliler gibi istiyordum ama annemin bir işi çıkarsa ve tam hazırlıklarımızın ortasında gidemeyeceğimizi duyarsam yıkılacağımı biliyordum. Anne-kız bir yere tatile gitmeyi planladığımızda her zaman bir aksilik çıkar ve özenle yerleştirdiğim bavulumu boşaltmak zorunda kalırdım. En son gittiğimiz tatil iki yıl önceydi. Annemle ne de çok eğlenmiştik.

Sen beni boşver-kahkaha atmamak için kendimi zorlayarak- Eee...! Sen de birileri varmı karaliçe Jasmyn?

Yüzüme koca bir gülücük yerleşti. Aslında bunu daha çok kahkaha atmamak için yapıyordum. Annem bu konuda bana bir şey söylememişti. Doğrusu hep benden ve benim durumumdan konuştuğumuz için Jas'a biricik anneme bu konuda hiç bir şey sormamıştım. Böyle bir soru beklemiyor olmalıydı gözleri parladı ve biraz şaşkınlıktan ağzı açılmıştı. Kızardığını görebiliyordum. Kozlar bendeydi.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:45 am