isimsiz

Join the forum, it's quick and easy

isimsiz

isimsiz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yok

2 posters

İlginç Karşılaşma

Trialé Jewelle De Luca
    Trialé Jewelle De Luca
    Ravenclaw 4. Sınıf Öğrencisi

Kadın
    Taraf : *-*
    Rp Partneri : Ray Jared <3 <3 Ben ona aşığım, ya o?
    Patronus : Koala
    Yetenek : Çekiciliği ve zekası yeteneği
    Kan Saflığı : Kan-sız xD
    Lakap : Jaws, Tria
    Soyunuz : De Luca * Vampir Soyu
    Ruh Hali : İlginç Karşılaşma Melek10
    Tanınmışlık : 0

İlginç Karşılaşma Empty İlginç Karşılaşma

Mesaj tarafından Trialé Jewelle De Luca Salı Haz. 23, 2009 8:39 pm

İkinci katta değişen merdivenlere yakalandığı halde pes etmemiş bir çocuk vardı peşimde. Bu ne acayip bir hırstır ki beni elde etmek için beni takip ediyordu. Bir vampirin peşinden bir öpücük için aylarca koşulabiliyordu demekki. Üçüncü katın merdivenlerinden hızla çıkarak en yakın duvarın arkasına saklandım. Muhteşem hızımı kullanarak ondan pekala da kaçabilirdim, ama bir yandan da inadının sebebini öğrenmek istiyordum. Nefes nefese duvarın arkasından merdivenleri kolaçan etmeye başladım. Gelen giden yoktu, huyunu bilmesem vazgeçti diyebilirdim. Yine de ne olur ne olmaz gözlerimi merdivenden ayırmıyordum. Geceleyin hava almak için çıktığım küçük gezi zehir olmuştu bir anda. Çocuk Slytherin son sınıftı, beni büyük ihtimalle arkadaşlarımdan tanıyordu. Adını öğrenmiştim çünkü bahçede olduğum her dakika arkadaşlarım beni dürtükleyip onu gösteriyorlardı. Micheal her daim bana bakıyordu.

Düşüncelerimden bileğimdeki bir kuvvetle sıyrıldım. Biri kollarımdan tutarak beni duvara yaslamıştı. Etraf yeterince karanlık olsa da görebiliyordum, bu oydu. Yüzüme eğilerek kulağıma fısıldadı. "Soğuksun. Bir heykel kadar soğuk ve güzelsin. Hem de beni büyülüyorsun." dedi çocuk suçlar gibi. Elimi öyle bir büktürmüştü ki elimi hareket ettiremiyordum. Çocuk bileğimdeki en zayıf noktayı ne hikmetse bulmuştu...Onun yüzüne doğru buz gibi nefesimi üfledim.
    "Beni bırak Micheal! Senden hoşlanmadığımı defalarca dile getirdim." dedim kibar ses tonumla. Ama sesim oldukça şiddetli ve yüksek çıkmıştı. Micheal'in ise ergenlik arzuları depreşmiş gibiydi. Burnunu burnuma değdirdi ve yüzüme baktı. Mermer kadar sert ve soğuk olmamı o an algılayamıyordu bile. Sonra dudaklarını önce boynuma sonra dudaklarıma bastırdı. Dudağını ısıramazdım, onu geri de çekemiyordum. Ne yapacağımı şaşırmıştım!
    J. Aris Damir Voltourie
    J. Aris Damir Voltourie
    Slytherin 5. Sınıf Öğrencisi

Erkek
    Taraf : Ölüm Yiyen
    Rp Partneri : Muamma Bitmez ki ;)
    Soyunuz : Voltourie
    Ruh Hali : İlginç Karşılaşma Anlayi10
    Tanınmışlık : 3

İlginç Karşılaşma Empty Geri: İlginç Karşılaşma

Mesaj tarafından J. Aris Damir Voltourie Salı Haz. 23, 2009 9:07 pm

Yıllardır peşimde olan kızın vampir olduktan sonra kokusuna sarhoş olmuştum ve o güzel kız o an kollarımın arasındaydı. Elleri saçlarımda geziyordu. Dudakları ise soğuk dudaklarıma değiyordu. Nefes nefeseydi. Bir şeyler söylemek istiyor ama dudaklarını dudaklarımdan alamıyordu anlıyordum. Zaten konuşmasını hiç mi hiç istemiyordum yoksa benim de ona bir şeyler zırvalamam gerekecekti. Koridorun diğer ucundan ise ayak sesleri geliyordu. Buna aldırmıyordum. Delicesine öpüşüyorduk çünkü. Birden konuşmalar duymaya başlamıştım. Her ne kadar takmamaya çalışsam da sanki Trialé'nin sesiydi bu. Kızdan nazikçe ayrılarak kafamı çevirdim.

Bir çocuk benim sevgilimi sıkıştırmış öpmeye çalışıyordu ha ?! Kıza orda beklemesi için elimle işaret yaptım ama arkamdan geldiğine de emindim. Onları doğru yaklaşırken çocuğa doğru sinirle bağırmaya başlamıştım bile. Zaten kendimden geçmiş bir haldeydim. ' Hey sen! Ne yaptığını sanıyorsun. Çek ellerini sevgilimin üzerinden seni gerizekalı.'

Çocukta oldukça kaslıydı fakat bir vampirle yarışamazdı. Onu gömleğinin yakasından tutarak geriye doğru ittim. Beni hafife alır bakışlarını görebiliyordum. Bana meydan okurcasına gülümsedi. Alt sınıftan olduğumu biliyordu. Bu onu daha da cesaretlendirmiş olmalıydı. ' Uzaklaş Ufaklık. ' demişti. Ona düşünceli bakmaya çalıştım. ' Ufaklık ha ?! Ufaklık ? ' dedim. Tüm gücümle ona bir yumruk atabilirdim ama bu sefer de her yeri paramparça olurdu. Ona hafif bir yumruk atmama rağmen çocuğun burnundan kanlar gelmeye başlamıştı. Çocuk yerdeydi. Trialé'ye sinirli bir şekilde bakarak. ' Karşı koymadığına göre hoşuna gidiyordu sanırım ? ' dedim. Bir vampir nasıl olurda bir büyücüye karşı koyamazdı ki ?
    Trialé Jewelle De Luca
    Trialé Jewelle De Luca

Kadın

Mesaj tarafından Trialé Jewelle De Luca Salı Haz. 23, 2009 9:24 pm

Bileğimdeki zaafı bir tek vampir olmadan önceki kardeşim biliyordu. Onunla parkta oynarken düşmüştüm ve bileğimi üç yerinden kırmıştım. Nasıl o kadar becerikli olabildiğimi ben de bilmiyordum, tek bildiğim o zamandan bu zamana bileğimin en güçsüz yerim olmasıydı. Vampir olurken de bileğimden ısırılmıştım zaten. O nedenle çocuğun ellerinin hükmettiği bileklerime söz geçiremedim. Bir yandan da çocuğun dili mermer gibi sert dudaklarımı zorluyordu. Ondan iğrenmiştim ama incitmek istemiyordum. Tam o sırada çok gürültülü ayak sesleri işittim, biri gümbür gümbür geliyordu. Profesör olmaması için dua ediyordum. ' Hey sen! Ne yaptığını sanıyorsun. Çek ellerini sevgilimin üzerinden seni gerizekalı.' Damir, aşkım tam zamanında buradaydı. Sonunda çocuk bileğimi bıraktı. Damir güçlü kollarıyla onu kaldırıp biraz ileri attı. ' Uzaklaş Ufaklık. ' dedi Micheal. Öylece kalakaldım. Bunu benim sevgilime nasıl söyleyebiliyordu, tabiki gücübü bilmeden. ' Ufaklık ha ?! Ufaklık ? ' İşte şimdi alaca kıyamet kopacaktı, gözlerimi sımsıkı kapattım ve duvara yapıştım. Damir sinirlerine hakim olamazsa...

' Karşı koymadığına göre hoşuna gidiyordu sanırım ? ' Gözlerimi açtığım an onun sinirli gözleriyle karşılaştım. Micheal bir köşeye fırlatılmış gibiydi, burnu kanıyordu. Damir'in bana zehir gibi bakan gözlerine baktım. Onun bana böyle bakmasından hiç hoşlanmamıştım. Ona bileğimi söylesem inanmayacaktı büyük ihtimalle. "Damir, aşkım tabiki hoşuma gitmiyordu bu iğrenç..." Sözüm arkadan gelen sarışını görmemle yarım kaldı. Bu kız okulun popüler takımındandı. Adı Marianna mı neydi? Anında tavrım değişti ve sırtımı dikleştirip kıza dik dik baktım. "Aşkım nerede kaldın? Öpücüklerin yarım kaldı." dedi kız Damir'in koluna girerek. Damir şimdi nasıl oluyordu da bana hesap soruyordu?! "Ben seni böyle severken onunla öpüştüğümü nasıl düşünebilirsin? Ama belliki sarhoştun ya da okulun popüler kızını öpücükler yağdırıyordun!" dedim gözlerim alev saçarak. Kız Damir'in kolundan pişkin pişkin beni izliyordu. Ben Damir'e uzun süre baktıktan sonra hınçla arkamı döndüm ve Micheal'e yapıştım. Onu orada görmemiştim. Çocuk benim çarpmamla iki sendeledi ve yavaşça kekeledi. "Aşkım...? Marianna!"
    J. Aris Damir Voltourie
    J. Aris Damir Voltourie

Erkek

Mesaj tarafından J. Aris Damir Voltourie Salı Haz. 23, 2009 10:14 pm

"Damir, aşkım tabiki hoşuma gitmiyordu bu iğrenç..." dedi. Tabii ki ona inanmayacaktım. İstese onu kendinden uzaklaştırabilirdi. Fakat beni sevdiğine de adım gibi emindim. Birden bire köşede bıraktığım sarışın bana koluma girerek "Aşkım nerede kaldın? Öpücüklerin yarım kaldı." demişti. Trialé'nin duruşu değişmişti. Sinirlenmişti. Yaptığım iş ortaya çıkmış üstelik ben tam ona hesap sorarken olmuştu bütün bu olaylar. Ama bana kızmayacaktı biliyordum. Ne kadar kızsa da yine içinde tutacaktı. Çünkü beni vampire dönüştürdüğü için kendinden nefret ediyordu. Bunu anlayabiliyordum.

Ama sanırım bu sefer yanılmıştım. "Ben seni böyle severken onunla öpüştüğümü nasıl düşünebilirsin? Ama belliki sarhoştun ya da okulun popüler kızını öpücükler yağdırıyordun!" dedi. Bağırıyor muydu o bana öyle delicesine, anlamamıştım bile. Bütün bunlar bana birden çok ağır gelmiş ve sadece olanları dinleyip izlemekle kalmıştım. Fakat tam ağzımı aralamış konuşacaktım ki yerde yatan serseri koluma girmiş olan kıza "Aşkım...? Marianna!" dedi. Ah adı da Marianna'ydı demek bunu bile yeni öğrenmiştim.

Birden hala kızın benim kolumda olduğunu fark ederek onu itekledim ve Trialé'ye üzgün gözlerle bakmaya başladım. Onu uzun zamandır görmüyordum ve kendime karşı çıkamamıştım. Onu çok seviyordum. Bunu kendisi de biliyordu. Fakat bu yaptığım şey de açıklanamazdı. Arkamda kalmış olan kızın yüz ifadesini görmek için göz ucuyla ona baktım. Hem şaşkın hem de sinirliydi. ' Micheal ! ' dedi çocuğa bakarak. Ah , kendini bir şey sanan şu serserinin adını da öğrenmiştim. Hesabımın henüz bittiği söylenemezdi. Yarın veya diğer gün bana adı gerekecekti.
    Trialé Jewelle De Luca
    Trialé Jewelle De Luca

Kadın

Mesaj tarafından Trialé Jewelle De Luca Çarş. Haz. 24, 2009 9:46 am

Micheal gerçekten kötü görünüyordu. O anda kafama dank etmişti bu ikilinin sevgililer olduğu. Çok garip bir konumdaydık ve biri bizi görse kesin dedikodu dergilerine iyi birer malzeme olurduk. Neyseki çevrede kimse yoktu. Aslında Damir'i vampire dönüştürdüğüm için onun kızlarla takılmasına bu zamana kadar hep izin vermiştim. Ama şimdi durumlar karışmıştı. Artık onu kıskanmaya başladığımı ve kızların gözünden sakındığımı farkediyordum. Kızın gülümseyen suratını paramparça etmek ister olmuştum birden. Ama kızın suratına baktığımda yüzü hem şaşkın hem de oldukça kızgındı. Sevgililerimizi iş üstünde yakalamıştık, ikimizde. Ama Micheal'in farkı, karşılık alamıyor olmasıydı. ' Micheal ! ' diye bağırdı kız. Gerçekten tiz ve hoş olmayan bir sesi vardı. Damir üzgün gözlerle beni süzdükten sonra olayları izlemeye başladı.

Kız büyük adımlarla Micheal'in yanına geldi ve bir tokat çaktı. Ağzım açık kaldı. Micheal de sinirlenmiş olacak ki suratı kıpkırmızı oldu. "Hem beni aldatıyor, hem de bana bağırıyorsun. Bu ilişki yürümez, kızın da bana pas verdiği yok zaten!" dedi beni göstererek. Marianna denen kız omuz silkerek bitti anlamında ellerini kenetledi ve sonra gözünden yaşlar akarak ortamı terketti. Micheal sonunda kızdan kurtulmanın verdiği hevesle sevinmişti. "Afedersin Trialé. Bileğinin ne kadar kötü işlediğini arkadaşlarından öğrendim. Senin bana karşı koymayacağını düşünmüştüm ama bileğimi cidden zorladın. Özür dilerim. Ama unutma gerçekten beni büyülüyorsun!" dedi çocuk ve yanağıma bir öpücük kondurup gözden kayboldu. Deli olacaktım, Damir de öyle saf saf bakıyordu. Duvardan geri çekilerek onun yanına gittim ve önünde durdum. Gözlerimle gözlerini hiza almıştım. "Açıklama bekliyorum..." dedim berrak bir sesle. Sinirli değildim artık ama çok feci kıskanıyordum onu. Ona sarılıp Micheal ile ilgili olanları anlatmak istiyordum ama o zincirleri kırmıştı.
    J. Aris Damir Voltourie
    J. Aris Damir Voltourie

Erkek

Mesaj tarafından J. Aris Damir Voltourie Çarş. Haz. 24, 2009 10:16 am

Ah, bu birbirinden aptal iki sevgilinin saçma konuşmalarını
    dinlemiyordum. Duvara yaslanmış yarın çocuğu nerede kıstırıp
    nasıl onu zevkle öldüreceğimi planlıyordum. Onun tüm kanını
    emebilirdim ya da daha güzel bir şey mesela o şapşal gülüşlü
    yüzünü paramparça edebilirdim. Sanırım ikisini birden yapsam
    daha güzelolacaktı. Bu arada çocuğun ve kızın ortamı terk

ettiğini gördüm. Trialé ise bana doğru yürüyordu. İşte
    şimdi yanmıştım.Beni paramparça edebilirdi.

"Açıklama bekliyorum..." dedi. Hırlıyor gibiydi. Ona güzel bir
    açıklama yapabileceğime emin değildim. Kendime çeki düzen verip
    yeri bakmaya başladım. Gerçekten üzgündüm. Her ne kadar
    vampirlerin kalbi olmasa da onu kırdığımın farkındaydım. ' Ben... ben..
    üzgünüm yapmamam gerekiyordu... Kendime hakim olamadım.
    Ama seni çok seviyorum biliyorsun değil mi ? ' dedim. Kafamı
    kaldırmıştım. Gözlerimde büyü bir üzüntü vardı fark edebiliyordum.
    Trialé Jewelle De Luca
    Trialé Jewelle De Luca

Kadın

Mesaj tarafından Trialé Jewelle De Luca Çarş. Haz. 24, 2009 10:36 am

Damir başını yere eğmişti, onun benim önümde böyle durması hoşuma gitmemişti. Senin suçun dese, benim istediğimi söyleyerek beni yerlere vursa pişman olmasından daha mutlu olurdum. Ben ona onu kıskanmadığımı söylemiş ve bu zamana kadar ki her ilişkisine göz yummuştum. Galiba yavaş yaval pişmanlık yerini tutkuya bırakıyordu. Onun başka kızlarla benimle yaşadıklarını yaşamasını istemiyordum. ' Ben... ben..
    üzgünüm yapmamam gerekiyordu... Kendime hakim olamadım. Ama seni çok seviyorum biliyorsun değil mi ? ' Başını kaldırdığında gözleri çok derin ve üzüntülüydü. Lanet olsun ben ne yapmıştım! Onu üzmüştüm. Benim yapmamam gerekiyordu, serbest bıraktıktan sonra haşlamıştım onu. Onun beni sevdiğini biliyor ben de onu delice seviyordum.

Daha fazla dayanamadım ve boynuna sarıldım. Boğazını güçlü kollarımla sıkarak onun göğsüne kafamı koydum. "Hepsi benim suçum. Seni serbest bırakmıştım şimdi de haşlıyorum. Asıl ben çok üzgünüm. Ama ben...ben seni deli gibi kıskanıyorum." dedim göğsünden onunla konuşarak. Göz yaşım olsa kesinlikle ağlayacaktım çünkü sesim çatlamıştı. Onun kokusunu içime çekerek onun göğsünde kaldım öylece. Yine duygulu kız konumuna geçmiştim, ama mantıklı kızı daha çok seviyordum.
    J. Aris Damir Voltourie
    J. Aris Damir Voltourie

Erkek

Mesaj tarafından J. Aris Damir Voltourie Çarş. Haz. 24, 2009 10:47 am

Az önceki üzüntülü halime acımıştı. Aslında istediğim kendini suçlaması değil sadece beni affetmesiydi. Ama şuanda sadece kendini suçluyordu. Bunun böyle olacağını tahmin etmeliydim. Ben vampire dönüştükten sonra ona bu kadar üzgün görünmemeliydim. Daha önceden de kaç kere beni başka kızlarla yakalamıştı. Bunların hepsinde sadece susmuştu. Fakat şuan kızıyor ve kıskanıyordu. Onu anlıyordum. Sadece kendisinin olmamı istiyordu. Bedenim olmasa da ruhum sadece ona aitti. "Hepsi benim suçum. Seni serbest bırakmıştım şimdi de haşlıyorum. Asıl ben çok üzgünüm. Ama ben...ben seni deli gibi kıskanıyorum."

Boynuma sarılmış. Kafasını göğsüme koymuştu. Sesi o kadar kötü çıkmıştı ki vampir olmasa ağladığını düşünecektim. Eğer insan olsaydım. Şuan boynumu sıkan o kolları arasında kesinlikle can verirdim. Yavaşça onu geriye çektim. Gözlerine baktım. Artık önceki kadar üzgün değildim. Sadece şaşkındım. ' Sana bunu kendini kötü hissetmen için söylemedim. Beni vampire döndürdün, evet ama ben bundan nefret etmiyorum. Aksine sonsuza kadar seninle olacağım için çok mutluyum. ' dedim.

Bir elimi yüzüne götürerek hafifçe ona doğru eğildim. Burun buruna duruyorduk. ' Seni seviyorum. ' dedim. Dudaklarına masum ve küçük bir öpücük kondurdum. Diğer kızlara davrandığım gibi davranamıyordum ona. Onlara birer paçavra gibi davranırken Trialé benim için ulaşılamaz bir şey gibiydi. Onunla öpüşürken aldığım zevk çok farklıydı. Diğerlerinin kanı beni büyülerken Trialé'nin bana verdiği yoğun sevgiydi beni büyüleyen. Bu daha önce hiç olmamıştı. Ben bu sefer aşıktım.
    Trialé Jewelle De Luca
    Trialé Jewelle De Luca

Kadın

Mesaj tarafından Trialé Jewelle De Luca Çarş. Haz. 24, 2009 11:15 am

Ağlamaklıydım ama ağlayamıyordum. Doğam gereği sevgilim için akıtacağım iki damla göz yaşından da mahrum kalmıştım. Onun göğsünde rahattım ve kafamı kaldırmak istemiyordum. Neyseki daha yatakhane aramasına çok vardı. Sonra beni güçlü kollarıyla geri çekti, direnemiyordum tabiki. Gözlerimin içine bu sefer şaşkın bir ifade ile bakmıştı. O benim gibi düşünmüyor olmalıydı. ' Sana bunu kendini kötü hissetmen için söylemedim. Beni vampire döndürdün, evet ama ben bundan nefret etmiyorum. Aksine sonsuza kadar seninle olacağım için çok mutluyum. ' Kendimi aşırı kaprisli bir eş gibi hissettim, amacım bu değildi. Hem kendimi hem onu üzüyor ve yıpratıyordum. Eli temkinkli bir şekilde yüzümü kavradı, kalbim olsa yeniden küt küt çarpardı. Burunlarımız birbirine değiyordu. ' Seni seviyorum. ' İşte duymak için öleceğim sözcük, ötesi yoktu bunun. Onun küçük öpücüğüne karşılık verebildiğim kadar verdim.

Ama beni narin kız olarak görüyormuş gibime geliyordu. Sanki beni hırpalayarak sevmemek için diğer kızlara gidiyordu. Biraz şehvet ve tutku istiyordu belkide. Pek sehvetli olmasam da aşırı tutkulu olduğumu düşünürdüm. Ama ben henüz 14 yaşındaydım, en azından görünüş olarak. "Ben de seni, deliler gibi!" dedim gülümseyerek. Neşemi kesinlikle yerine getirmişti. Bu sefer sıra bendeydi, bu geceki tutkuyu yeterince yaşamamıştı sevgilim. Parmak ucunda yükselerek onun dudaklarına dudaklarımı bastırdım ve ona daha sıkı sarıldım. Ben narin değildim, hele de ona karşı!
    J. Aris Damir Voltourie
    J. Aris Damir Voltourie

Erkek

Mesaj tarafından J. Aris Damir Voltourie Çarş. Haz. 24, 2009 11:32 am

"Ben de seni, deliler gibi!" dedi ve o güzel gülümseyişi yüzünü kapladı. Bir kaç dakika sonra ise bedenimde bir tutulma hissettim. Çünkü ben onu incitmemek için kibar tavırlar sergilerken o birden bire dudaklarıma yapışmıştı. Aslında onu durdurabilirdim. Ama istemiyordum. Onunla böyle bir şeyi yaşayabilmek benim için büyük bir zevkti. Belini kavradım. Onu iyice kendime çekmiştim. Dudaklarımız dans ediyor gibiydi. Sert ve soğuktu dudakları fakat yine de tutkuyla öpüşüyorduk. Eskiden olduğu gibi kendimi boğulacak gibi de hissetmiyordum. Çünkü artık nefes almadan yıllarca durabilirdim.

Ellerimi belinden ayırarak yüzüne getirdim. Kendimi bir kaç santim geri çekerek güldüm ve ' Abin bu aralar hogwarts koridorlarına pek uğramıyor sanırım ' dedim. Mutluydu hissediyordum ama onu güldürmek istiyordum. Bugünü ona daha fazla nasıl unutturabileceğimi düşünürken tekrar dudaklarını öpmeye başlamıştım. Küçük küçük öpüyordum. O öpmeye çalışırkende geri kaçıyordum. Isıracak gibi bakıyordu bana. Gülerek dudaklarımı ona uzattım. Gözlerimi gözlerinden bir an olsun ayırmıyordum. O beni öperken güçlükle de olsa ' Seni seviyorum ' dedim.
    Trialé Jewelle De Luca
    Trialé Jewelle De Luca

Kadın

Mesaj tarafından Trialé Jewelle De Luca Çarş. Haz. 24, 2009 11:53 am

Belimi kavrayıp beni kendine çektiğinde büyük bir haz duydum. Yaramaz kız olmak hoş değildi, hele de bir abin varken. Ama sevgilinle yaramazlık yapmak kötü birşey değildi, asla. Dudaklarımda onun dudaklarını hissettikçe, öpücükleri dudağımda gezdiği sürece yanıyordum. Cehennem ateşi değildi, kesinlikle daha fazka kavuruyordu bu. Demek ki onun her kızda yaşadığı böyle birşeydi. Bana bağımlılık yapmazdı ama anlaşılan ona yapmıştı. Bir Ravenclaw öğrencisi olarak profesörler de umurumda değildi şimdi, Damir'den önemli mi? Tüm sınavları tam puanla geçmem Damir'in öpücüğü kadar tatmin edemezdi beni. Tam ben kendimden geçmişken ellerini belimden çekti. Gözümü açtığımda gülüyordu, istemediğinden değildi yani. ' Abin bu aralar hogwarts koridorlarına pek uğramıyor sanırım ' Ne demezsin, onu gören cennetlikti. Resmen yer yarılmışta içine girmişti. Onu özlemiştim gerçekten. Ama beni Damir'in kollarında böyle görse... "Eminim kızlardan kaçıyordur..." dedim muzip bir tavırla. O da kızlardan kaçsa süper olacaktı artık.

Bu sefer belimi daha hafif kavrayarak dudağımdan küçük küçük öpmeye başlamıştı. Yavaşça bu haz bende alışkanlık yaratmaya başlıyordu. Tam ben öpecekken geri kaçmıştı. Muzip bir şekilde sırıttım ve onun omuzlarına sıkı sıkı tutundum. Sonra pis bir gülücükle dudaklarından öptüm. Neler oluyordu bana? Boğulur gibi bir sesle
    ' Seni seviyorum ' demişti. Bunu zaten biliyor ve onu seviyordum. Sonra ben geri çekildim ve kollarımı beline doladım. Kollarım boynunda fazla uzak oluyordu. "Hadi bilmediğimiz birşey konuşalım. Mesela sevgilinin birden nasıl böyle öpücük canavarına dönüştüğünü?" dedim gülerek. Belki o hislerime güzel bir tanım bulurdu. Ben sözlere dökmekte güçlük çekiyordum çünkü.
    J. Aris Damir Voltourie
    J. Aris Damir Voltourie

Erkek

Mesaj tarafından J. Aris Damir Voltourie Çarş. Haz. 24, 2009 12:02 pm

"Hadi bilmediğimiz birşey konuşalım. Mesela sevgilinin birden nasıl böyle öpücük canavarına dönüştüğünü?"

Öpücüklere son vermişti. Ama hala kollarımdaydı. Merak ettiği güzel bir konuydu ki emin olmalıydı bunu bende bilmiyordum. Gözlerimi düşünüyormuş gibi tavana çevirdim. Bir yandan da gülüyodum. Kafamı sallayarak ' Ah, kesinlikle benim büyüme kapıldı. Başkasını böyle öpebileceğini sanmıyorum. ' dedim. Gerçekten başkasıyla böyle öpüşemezdi. Çünkü o benimdi. Kendisi de istemezdi zaten, başkasından tiksinirdi. Benim sevgilim sadece benimle mutlu olabilirdi. Onun başını döndürdüğüme emindim.

' Biliyor musun, ben sana aşığım. ' dedim gayet ciddi bir tavırla. Buna inanır mıydı acaba ben pekte ümitli değildim. Ama bana vereceği tepkiyi bekliyordum. Yüzüme yavaş yavaş bir gülümseme yayılıyordu tekrardan. Şuan bu kadar güzel bir kızla burada olmak anlatamayacağım kadar güzel bir şeydi. Hatta sonsuza kadar böyle olacağımı düşünmek başımı döndürüyordu. Gözlerinde kendimi kaybetmiştim sanırım.
    Trialé Jewelle De Luca
    Trialé Jewelle De Luca

Kadın

Mesaj tarafından Trialé Jewelle De Luca Perş. Haz. 25, 2009 2:54 pm

Gözlerini düşünüyor gibi tavana dikince çok daha tatlı olmuştu. Gerçekten düşünüyor mu diye merak etmiştim doğrusu. Ama yüzünde düşünmediğine dair bir gülümseme vardı. Benim alaycı ve sempatik sevgilim. ' Ah, kesinlikle benim büyüme kapıldı. Başkasını böyle öpebileceğini sanmıyorum. ' dedi kafasını ciddiyetle sallayarak. Tabiki başkasına yanağımı dahi öptürmezdim, abim öperdi tabi yanağımdan çoğu zaman. Kimseyi Damir'i öptüğüm gibi öpemezdim, doğrusu buydu. Kokusu, yumuşak saçları ve sonradan daha da güçlenen kasları ile beni böyle tahrik ederken başkasıyla nasıl öpüşebilirdim? Hele de gözleri...' Biliyor musun, ben sana aşığım. ' dedi aniden ciddileşerek. Ona inanıyordum, yoksa asla ben terkedince o kadar üzülmezdi. Benim incinmem belki o zaman benim için önemli olmazdı.

Gözgöze uzun süre kaldık. Ben de aşıktım ki bu belli birşeydi. Gözlerimi iki kez kırpıştırarak bu sefer onun iki elinden tutarak karşısına geçtim. Yine masum tavırlarıma geri dönmüştüm. "Ben de sana aşığım. Azgın kız olmadığıma seviniyorum. Masum daha iyiyim, sen de öyle. Ben görmeyeyim bir daha kızları, en azından gösterme. " dedim gülerek. Tam ağzını açmışken tek elimle dudaklarını kapattım. Onu susturmuştum çünkü o zaten yeterince konuşmuştu. Sonra elimi yanağına götürüp okşadım. "Sen beni istesen de incitemezsin koca sevgilim. Şimdi benim hazır gece iken kütüphaneye gitmem ve yasak bölgeye girmem gerekiyor. Biliyorsun tipik bir Ravenclaw'ım" dedim gülümseyerek. Ama onun yanından da ayrılasım yoktu. Yanağına masum bir öpücük kondurdum sonra elinden tutup çekiştirdim kütüphaneye doğru.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 11:30 am